#uzedu #USA #DG_ladies #education #dgu #fond #OliyMajlis
Репост из: Hilola Umarova
Maktab bitiruvchilari uchun imkoniyat
Ta’lim uchun qilinayotgan har bir loyiha e’tiborga loyiq va oxirgi vaqtlar OTM ham bu masalada juda faol! Xususan, aprel oyida Toshkent to‘qimachilik va yengil sanoat instituti tomonidan “Bo‘lajak yosh muhandislar” fan olimpiadasi o‘tkaziladi.
E’tiborlisi, OTM tashkil etayotgan olimpiadada faqat maktab bitiruvchilari ishtirok etishi va o‘quvchilarimiz fizika, matematika hamda kimyo fanlaridan bilimini sinab ko‘rishi mumkin ekan. Bu esa bitiruvchilarimiz uchun yaxshi imkoniyat.
1-o‘rin Damas (3 dona)
2-o‘rin 20 mln so‘m (3 dona)
3-o‘rin 10 mln so‘m (3 dona) bilan taqdirlanadi.
Aytish mumkinki, bu kabi loyihalar ham o‘quvchilarimizning o‘z ustida yanada ishlashi va bilimga qiziqishini oshiradi.
@hilola_umarova
Hurmatli yurtdoshlar!
Siz azizlarni muborak Ramazon hayiti bayrami bilan samimiy muborakbod etamiz!
Bu ulug‘ ayyom – mehr-muruvvat, bag‘rikenglik va birdamlik timsoli bo‘lib, insonlarni ezgulikka chorlaydi. Ramazon hayiti – yaxshilik, mehru oqibat, fidoyilik va insoniy qadriyatlarni ulug‘lovchi muborak kunlardan biridir. Ushbu kunlarda yuraklarimiz yana-da saxovatli, niyatlarimiz pok va ezgu maqsadlarga yo‘g‘rilgan bo‘lsin!
Har bir xonadonda shodlik va quvonch, fayzu baraka hukm sursin! Oila a’zolaringiz, yaqinlaringiz hamisha sog‘-salomat, omon bo‘lishsin. Vatanimiz tinch, osmonimiz musaffo, yurtdoshlarimizning yuragidagi ezgu tilaklar ro‘yobga chiqsin!
Ramazon hayiti mehr va muhabbat, o‘zaro hurmat va e’tibor ayyomi bo‘lib, barchamizga sabr, bardavom saodat, oilaviy farovonlik olib kelsin!
Yana bir bor sizlarni ushbu muborak bayram bilan qutlab, sog‘liq, baxt, omad va farovonlik tilaymiz.
Ramazon hayiti muborak bo‘lsin!