2020 йил 21 апрель куни ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали
👉1-синф (Давлат тили)
8:30 ― Она тили
8:45 ― Ўқиш
9:00 ― Математика
👉1-класс (Рус тили)
9:15 ― Русский язык
9:30 ― Чтение
9:45 ― Математика
👉2-синф (Давлат тили)
10:00 ― Математика
10:15 ― Ўқиш
10:30 ― Она тили
10:45 ― Инглиз тили
👉2-класс (Рус тили)
11:00 ― Математика
11:15 ― Чтение
11:30 ― Русский язык
11:45 ― Английский язык
👉3-синф (Давлат тили)
12:00 ― Математика
12:15 ― Инглиз тили
12:30 ― Она тили
12:45 ― Ўқиш
👉3-класс (Рус тили)
13:00 ― Математика
13:15 ― Английский язык
13:30 ― Русский язык
13:45 ― Чтение
👉4-синф (Давлат тили)
14:00 ― Она тили
14:15 ― Ўқиш
14:30 ― Математика
14:45 ― Рус тили
👉4-класс (Рус тили)
15:00 ― Русский язык
15:15 ― Чтение
15:30 ― Математика
15:45 ― Узбекский язык
👉5-синф (Давлат тили)
8:30 ― Она тили
8:45 ― Математика
9:00 ― Инглиз тили
9:15 ― Адабиёт
👉5-класс (Рус тили)
9:30 ― Русский язык
9:45 ― Математика
10:00 ― Английский язык
10:15 ― Литература
👉6-синф (Давлат тили)
10:30 ― Она тили
10:45 ― Математика
11:00 ― Рус тили
11:15 ― Адабиёт
👉6-класс (Рус тили)
11:30 ― Русский язык
11:45 ― Математика
12:00 ― Узбекский язык
12:15 ― Литература
👉7-синф (Давлат тили)
12:30 ― Биология
12:45 ― Физика
13:00 ― Ўзбекистон тарихи
13:15 ― Она тили
👉7-класс (Рус тили)
13:30 ― Биология
13:45 ― Физика
14:00 ― История Узбекистана
14:15 ― Русский язык
👉8-синф (Давлат тили)
14:30 ― Она тили
14:45 ― Геометрия
15:00 ― Кимё
15:15 ― Информатика
👉8-класс (Рус тили)
15:30 ― Русский язык
15:45 ― Геометрия
16:00 ― Химия
16:15 ― Информатика
👉9-синф (Давлат тили)
8:30 ― Адабиёт
8:45 ― Алгебра
9:00 ― Физика
9:15 ― Кимё
👉9-класс (Рус тили)
9:30 ― Литература
9:45 ― Алгебра
10:00 ― Физика
10:15 ― Химия
👉10-синф (Давлат тили)
10:30 ― Кимё
10:45 ― Геометрия
11:00 ― Физика
11:15 ― Рус тили
👉10-класс (Рус тили)
11:30 ― Химия
11:45 ― Геометрия
12:00 ― Физика
12:15 ― Узбекский язык
👉11-синф (Давлат тили)
12:30 ― Физика
12:45 ― Алгебра
13:00 ― Инглиз тили
13:15 ― Кимё
👉11-класс (Рус тили)
13:30 ― Физика
13:45 ― Алгебра
14:00 ― Английский язык
14:15 ― Химия
Каналга обуна бўлишни унутманг!👇👇👇
💯"ЎҚИТУВЧИЛАР" каналига аъзо бўлинг👇👇👇
@oqituvchi_lar
👉1-синф (Давлат тили)
8:30 ― Она тили
8:45 ― Ўқиш
9:00 ― Математика
👉1-класс (Рус тили)
9:15 ― Русский язык
9:30 ― Чтение
9:45 ― Математика
👉2-синф (Давлат тили)
10:00 ― Математика
10:15 ― Ўқиш
10:30 ― Она тили
10:45 ― Инглиз тили
👉2-класс (Рус тили)
11:00 ― Математика
11:15 ― Чтение
11:30 ― Русский язык
11:45 ― Английский язык
👉3-синф (Давлат тили)
12:00 ― Математика
12:15 ― Инглиз тили
12:30 ― Она тили
12:45 ― Ўқиш
👉3-класс (Рус тили)
13:00 ― Математика
13:15 ― Английский язык
13:30 ― Русский язык
13:45 ― Чтение
👉4-синф (Давлат тили)
14:00 ― Она тили
14:15 ― Ўқиш
14:30 ― Математика
14:45 ― Рус тили
👉4-класс (Рус тили)
15:00 ― Русский язык
15:15 ― Чтение
15:30 ― Математика
15:45 ― Узбекский язык
👉5-синф (Давлат тили)
8:30 ― Она тили
8:45 ― Математика
9:00 ― Инглиз тили
9:15 ― Адабиёт
👉5-класс (Рус тили)
9:30 ― Русский язык
9:45 ― Математика
10:00 ― Английский язык
10:15 ― Литература
👉6-синф (Давлат тили)
10:30 ― Она тили
10:45 ― Математика
11:00 ― Рус тили
11:15 ― Адабиёт
👉6-класс (Рус тили)
11:30 ― Русский язык
11:45 ― Математика
12:00 ― Узбекский язык
12:15 ― Литература
👉7-синф (Давлат тили)
12:30 ― Биология
12:45 ― Физика
13:00 ― Ўзбекистон тарихи
13:15 ― Она тили
👉7-класс (Рус тили)
13:30 ― Биология
13:45 ― Физика
14:00 ― История Узбекистана
14:15 ― Русский язык
👉8-синф (Давлат тили)
14:30 ― Она тили
14:45 ― Геометрия
15:00 ― Кимё
15:15 ― Информатика
👉8-класс (Рус тили)
15:30 ― Русский язык
15:45 ― Геометрия
16:00 ― Химия
16:15 ― Информатика
👉9-синф (Давлат тили)
8:30 ― Адабиёт
8:45 ― Алгебра
9:00 ― Физика
9:15 ― Кимё
👉9-класс (Рус тили)
9:30 ― Литература
9:45 ― Алгебра
10:00 ― Физика
10:15 ― Химия
👉10-синф (Давлат тили)
10:30 ― Кимё
10:45 ― Геометрия
11:00 ― Физика
11:15 ― Рус тили
👉10-класс (Рус тили)
11:30 ― Химия
11:45 ― Геометрия
12:00 ― Физика
12:15 ― Узбекский язык
👉11-синф (Давлат тили)
12:30 ― Физика
12:45 ― Алгебра
13:00 ― Инглиз тили
13:15 ― Кимё
👉11-класс (Рус тили)
13:30 ― Физика
13:45 ― Алгебра
14:00 ― Английский язык
14:15 ― Химия
Каналга обуна бўлишни унутманг!👇👇👇
💯"ЎҚИТУВЧИЛАР" каналига аъзо бўлинг👇👇👇
@oqituvchi_lar