UzPharmAgency

@Uzpharm_agency Нравится 1

Ўзбекистон Республикаси Соғлиқни сақлаш вазирлиги ҳузуридаги Фармацевтика тармоғини ривожлантириш Агентлигининг «телеграм»даги расмий ахборот канали.
📮 Мурожаат учун: @uzpharmagency_bot
Гео и язык канала
Узбекистан, Узбекский
Категория
Медицина


Написать автору
Гео канала
Узбекистан
Язык канала
Узбекский
Категория
Медицина
Добавлен в индекс
31.05.2019 10:44
22 Oct, 07:38 (27 дней назад)
Статистика публикации #803:
Ни один из каналов не поделился данной публикацией
Просмотры по дням:
Дата За день Итого
22 Oct, Tue +762 762
23 Oct, Wed +93 855
24 Oct, Thu +72 927
25 Oct, Fri +63 990
26 Oct, Sat +12 1002
27 Oct, Sun +14 1016
28 Oct, Mon +21 1037
29 Oct, Tue +28 1065
30 Oct, Wed +22 1087
31 Oct, Thu +9 1096
1 Nov, Fri +8 1104
2 Nov, Sat +5 1109
3 Nov, Sun +5 1114
4 Nov, Mon +1 1115
5 Nov, Tue +4 1119
6 Nov, Wed +9 1128
7 Nov, Thu +4 1132
8 Nov, Fri +3 1135
9 Nov, Sat +1 1136
10 Nov, Sun +2 1138
11 Nov, Mon +4 1142
18 Nov, Mon +2 1144