UzPharmAgency

@Uzpharm_agency Нравится 1

Ўзбекистон Республикаси Соғлиқни сақлаш вазирлиги ҳузуридаги Фармацевтика тармоғини ривожлантириш Агентлигининг «телеграм»даги расмий ахборот канали.
📮 Мурожаат учун: @uzpharmagency_bot
Гео и язык канала
Узбекистан, Узбекский
Категория
Медицина


Написать автору
Гео канала
Узбекистан
Язык канала
Узбекский
Категория
Медицина
Добавлен в индекс
31.05.2019 10:44
21 Oct, 17:08 (27 дней назад)
Статистика публикации #802:
Ни один из каналов не поделился данной публикацией
Просмотры по дням:
Дата За день Итого
21 Oct, Mon +635 635
22 Oct, Tue +355 990
23 Oct, Wed +76 1066
24 Oct, Thu +64 1130
25 Oct, Fri +62 1192
26 Oct, Sat +9 1201
27 Oct, Sun +12 1213
28 Oct, Mon +21 1234
29 Oct, Tue +25 1259
30 Oct, Wed +21 1280
31 Oct, Thu +10 1290
1 Nov, Fri +9 1299
2 Nov, Sat +5 1304
3 Nov, Sun +5 1309
4 Nov, Mon +1 1310
5 Nov, Tue +4 1314
6 Nov, Wed +9 1323
7 Nov, Thu +4 1327
8 Nov, Fri +4 1331
9 Nov, Sat +1 1332
10 Nov, Sun +2 1334
11 Nov, Mon +4 1338
17 Nov, Sun +1 1339