| Instagram | YouTube | Telegram
Видео недоступно для предпросмотра
Минтақамизни дўстлик, аҳиллик ва яхши қўшничилик маконига айлантириш йўлидаги тарихий қадам.
NamMQI vakili xalqaro konferensiyada ishtirok etmoqda
Turkiyada boʻlib oʻtayotgan “28th ISTANBUL International Conference on Urban Design, Transportation, Architectural & Environmental Engineering (UTAEE-25)” konferensiyasining ochilish marosimida hindistonlik professor Dr. P.S. Sandhu ushbu anjumanni ochdi va ishtirokchilarni samimiy tabrikladi.
Sanoatni axborotlashtirish fakulteti dekani Ozoda Abdullayeva “Mathematical Modeling of Objects with Complex Fractal Structures in the RFM Method” mavzusi boʻyicha konferensiyada maʼruzasi bilan qatnashib, ilmiy izlanishlar boʻyicha fikr-mulohazalari bilan boʻlishdi.
Maʼruza muallifi anjuman tashkilotchilari tomonidan sertifikat va esdalik sovgʻalar bilan taqdirlandi.
#No_comment
NamMQI media markazidan qisqa video: Institut rektori, xalq deputatlari viloyat kengashi deputati Pop tumanida maktab jamoasi va oʻquvchilar bilan uchrashdi.
Institut rektori, xalq deputatlari viloyat kengashi deputati Pop tumanida maktab jamoasi va oʻquvchilar bilan uchrashdi
Namangan muhandislik-qurilish instituti rektori, xalq deputatlari viloyat kengashi deputati Sharifjon Ergashev Pop tumanidagi 76-sonli umumtaʼlim maktabida boʻldi.
Rektor maktab jamoasi bilan uchrashdi, oʻquvchilari bilan muloqotda boʻldi.
Oʻquvchilar bilan muloqot davomida hozirda Namangan davlat texnika universitetiga aylangan dargoh haqida maʼlumot berildi, yoshlarning qiziqish va intilishlari bilan qiziqildi.
Maktab kutubxonasi bilan tanishish chogʻida kitob fondini yanada boyitish zarurligi, bu borada amaliy koʻmak koʻrsatilishi taʼkidlandi.