👽

@sushitrash_joji خوش می آید 1
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

@spaceships
@jaavvaaaa
ژئو و زبان کانال
ازبکستان, روسی


ژئو کانال
ازبکستان
زبان کانال
روسی
رسته
موسیقی
اضافه شده به شاخص
30.03.2019 22:30
4 May, 20:41 (93 روز پیش)
آمار انتشار #1012:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Tue, 4 May
+9
9
Wed, 5 May
+3
12
00:41
+4h
9
Thu, 6 May
0
12
00:41
+3
12
Fri, 7 May
+4
16
00:41
0
12
Sat, 8 May
+4
20
00:41
+4
16
Sun, 9 May
+2
22
00:41
+4
20
Mon, 10 May
+1
23
00:41
+2
22
Tue, 11 May
+2
25
00:41
+1
23
Wed, 12 May
+4
29
00:41
+2
25
Thu, 13 May
+1
30
00:41
+4
29
Fri, 14 May
+4
34
00:41
+1
30
Sat, 15 May
0
34
00:41
+4
34
Sun, 16 May
0
34
00:41
0
34
Mon, 17 May
0
34
00:41
0
34
Tue, 18 May
0
34
00:41
0
34
Wed, 19 May
+1
35
00:41
0
34
Thu, 20 May
+1
36
00:41
+1
35
Fri, 21 May
+1
37
00:41
+1
36
Sat, 22 May
+2
39
00:41
+1
37
Sun, 23 May
+1
40
00:41
+2
39
Mon, 24 May
+1
41
00:41
+1
40
Tue, 25 May
0
41
00:41
+1
41
Wed, 26 May
+1
42
00:41
0
41
Thu, 27 May
+1
43
00:41
+1
42
Fri, 28 May
0
43
00:41
+1
43
Sat, 29 May
0
43
01:41
0
43
Sun, 30 May
+2
45
00:41
0
43
Mon, 31 May
0
45
00:41
+2
45
Tue, 1 Jun
0
45
00:41
0
45
Wed, 2 Jun
+1
46
00:41
0
45
Thu, 3 Jun
0
46
00:41
+1
46
Fri, 4 Jun
0
46
01:41
0
46
Sat, 5 Jun
0
46
01:41
0
46
Sun, 6 Jun
0
46
00:41
0
46
Mon, 7 Jun
0
46
00:41
0
46
Tue, 8 Jun
0
46
Wed, 9 Jun
0
46
01:41
0
46
Thu, 10 Jun
0
46
00:41
0
46
Fri, 11 Jun
0
46
00:41
0
46
Sat, 12 Jun
0
46
00:41
0
46