🕌ISLOM---NURI🕋

@nurii_islom خوش می آید 1
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Эй иймон келтирганлар! Аллоҳни кўп зикр қилинглар.
(Аҳзоб сураси, 41-оят)
.
.
.

..
....
......
,, Mahzun bo‘lmang Alloh biz bilan ‘‘

.
.
.
.
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

Админ : t.me/Uzbekistanes1

Kanalga admin olamiz!!!!

t.me/nurii_islom
ژئو و زبان کانال
ازبکستان, ازبکی
رسته
Religion


ژئو کانال
ازبکستان
زبان کانال
ازبکی
رسته
Religion
اضافه شده به شاخص
17.01.2020 13:53
15 Feb, 10:45 (150 روز پیش)
آمار انتشار #189:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sat, 15 Feb
+24
24
Sun, 16 Feb
+22
46
00:45
+14h
24
Mon, 17 Feb
+14
60
00:45
+22
46
Tue, 18 Feb
+18
78
00:45
+14
60
Wed, 19 Feb
+19
97
00:45
+18
78
Thu, 20 Feb
+8
105
00:45
+19
97
Fri, 21 Feb
+11
116
00:45
+8
105
Sat, 22 Feb
+10
126
00:45
+11
116
Sun, 23 Feb
+2
128
00:45
+10
126
Mon, 24 Feb
+6
134
00:45
+2
128
Tue, 25 Feb
+5
139
00:45
+6
134
Wed, 26 Feb
+4
143
00:45
+5
139
Thu, 27 Feb
+4
147
00:45
+4
143
Fri, 28 Feb
+2
149
00:45
+4
147
Sat, 29 Feb
+2
151
00:45
+2
149
Sun, 1 Mar
+4
155
00:45
+2
151
Mon, 2 Mar
+1
156
00:45
+4
155
Tue, 3 Mar
+4
160
00:45
+1
156
Wed, 4 Mar
+1
161
00:45
+4
160
Thu, 5 Mar
+3
164
00:45
+1
161
Fri, 6 Mar
+2
166
00:45
+3
164
Sat, 7 Mar
+2
168
00:45
+2
166
Sun, 8 Mar
0
168
00:45
+2
168
Mon, 9 Mar
+2
170
00:45
0
168
Tue, 10 Mar
+5
175
00:45
+2
170
Wed, 11 Mar
+3
178
00:45
+5
175
Thu, 12 Mar
+2
180
00:45
+3
178
Fri, 13 Mar
0
180
00:45
+2
180
Sat, 14 Mar
+2
182
00:45
0
180
Sun, 15 Mar
+2
184
00:45
+2
182
Mon, 16 Mar
0
184
00:45
+2
184
Tue, 17 Mar
0
184
01:45
0
184
Wed, 18 Mar
+2
186
00:45
0
184
Thu, 19 Mar
+2
188
00:45
+2
186
Fri, 20 Mar
+3
191
01:45
+2
188
Sat, 21 Mar
0
191
00:45
+3
191
Sun, 22 Mar
+3
194
00:45
0
191
Mon, 23 Mar
0
194
00:45
+3
194
Tue, 24 Mar
0
194
00:45
0
194