Jahon sporti 🇺🇿 (Rasmiy kanal)✅

@jahonsporti_uz خوش می آید 1
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Barcha sport turidagi eng so'ngi
Yangiliklarni bizning kanalda kuzatib boring..
Creator: @ShuhratNormurodov
https://t.me/joinchat/AAAAAE85c_VHHWgj_MDx5A
ژئو و زبان کانال
ازبکستان, ازبکی
رسته
دیگر


ژئو کانال
ازبکستان
زبان کانال
ازبکی
رسته
دیگر
اضافه شده به شاخص
18.02.2019 13:20
13 Nov 2019, 07:58 (432 روز پیش)
آمار انتشار #1179:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Wed, 13 Nov
+100
100
Thu, 14 Nov
+36
136
Fri, 15 Nov
+21
157
Sat, 16 Nov
+8
165
Sun, 17 Nov
+6
171
Mon, 18 Nov
+5
176
Tue, 19 Nov
+8
184
Wed, 20 Nov
+4
188
Thu, 21 Nov
+2
190
Fri, 22 Nov
+4
194
Sat, 23 Nov
+3
197
Sun, 24 Nov
+1
198
Mon, 25 Nov
+1
199
Tue, 26 Nov
+1
200
Wed, 27 Nov
0
200
Thu, 28 Nov
0
200
Fri, 29 Nov
+2
202
Sat, 30 Nov
+1
203
Sun, 1 Dec
+4
207
Mon, 2 Dec
0
207
Tue, 3 Dec
0
207
Wed, 4 Dec
0
207
Thu, 5 Dec
+3
210
Fri, 6 Dec
+2
212
Sat, 7 Dec
+1
213
Sun, 8 Dec
+3
216
Mon, 9 Dec
0
216
Tue, 10 Dec
0
216
Wed, 11 Dec
0
216
Thu, 12 Dec
0
216
Fri, 13 Dec
+3
219
Sat, 14 Dec
+1
220
Sun, 15 Dec
+1
221
Mon, 16 Dec
0
221
Tue, 17 Dec
0
221
Wed, 18 Dec
0
221
Thu, 19 Dec
+1
222
Mon, 18 Jan
0
222