📌2020 йил 7 май куни ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали
👉1-синф (Давлат тили)
8:30 ― Математика
8:45 ― Ўқиш
9:00 ― Она тили
👉1-класс (Рус тили)
9:15 ― Математика
9:30 ― Чтение
9:45 ― Русский язык
👉2-синф (Давлат тили)
10:00 ― Инглиз тили
10:15 ― Математика
10:30 ― Ўқиш
👉2-класс (Рус тили)
10:45 ― Английский язык
11:00 ― Математика
11:15 ― Чтение
👉3-синф (Давлат тили)
11:30 ― Она тили
11:45 ― Математика
12:00 ― Ўқиш
👉3-класс (Рус тили)
12:15 ― Русский язык
12:30 ― Математика
12:45 ― Чтение
👉4-синф (Давлат тили)
13:00 ― Математика
13:15 ― Она тили
13:30 ― Ўқиш
👉4-класс (Рус тили)
13:45 ― Математика
14:00 ― Русский язык
14:15 ― Чтение
👉 Маҳорат дарси
Жамалова Дилдора Абдуваҳабовна (Ўзбекистонда хизмат кўрсатган маданият ходими)
👉5-синф (Давлат тили)
8:30 ― Тарих
8:45 ― Она тили
9:00 ― Математика
9:15 ― География
👉5-класс (Рус тили)
9:30 ― История
9:45 ― Русский язык
10:00 ― Математика
10:15 ― География
👉6-синф (Давлат тили)
10:30 ― Математика
10:45 ― География
11:00 ― Тарих
11:15 ― Инглиз тили
👉6-класс (Рус тили)
11:30 ― Математика
11:45 ― География
12:00 ― История
12:15 ― Английский язык
👉7-синф (Давлат тили)
12:30 ― Геометрия
12:45 ― Физика
13:00 ― Инглиз тили
13:15 ― География
👉7-класс (Рус тили)
13:30 ― Геометрия
13:45 ― Физика
14:00 ― Английский язык
14:15 ― География
👉8-синф (Давлат тили)
14:30 ― Она тили
14:45 ― Геометрия
15:00 ― Инглиз тили
15:15 ― География
👉8-класс (Рус тили)
15:30 ― Русский язык
15:45 ― Геометрия
16:00 ― Английский язык
16:15 ― География
👉9-синф (Давлат тили)
8:30 ― Она тили
8:45 ― Геометрия
9:00 ― Информатика
9:15 ― Рус тили
👉9-класс (Рус тили)
9:30 ― Русский язык
9:45 ― Геометрия
10:00 ― Информатика
10:15 ― Узбекский язык
👉10-синф (Давлат тили)
10:30 ― Ўзбекистон тарихи
10:45 ― Она тили
11:00 ― Информатика
11:15 ― Адабиёт
👉10-класс (Рус тили)
11:30 ― История Узбекистана
11:45 ― Узбекский язык
12:00 ― Информатика
12:15 ― Литература
👉11-синф (Давлат тили)
12:30 ― Она тили
12:45 ― Физика
13:00 ― Геометрия
13:15 ― Инглиз тили
👉11-класс (Рус тили)
13:30 ― Узбекский язык
13:45 ― Физика
14:00 ― Геометрия
14:15 ― Английский язык
@Tergachiliklar_Uz
👉1-синф (Давлат тили)
8:30 ― Математика
8:45 ― Ўқиш
9:00 ― Она тили
👉1-класс (Рус тили)
9:15 ― Математика
9:30 ― Чтение
9:45 ― Русский язык
👉2-синф (Давлат тили)
10:00 ― Инглиз тили
10:15 ― Математика
10:30 ― Ўқиш
👉2-класс (Рус тили)
10:45 ― Английский язык
11:00 ― Математика
11:15 ― Чтение
👉3-синф (Давлат тили)
11:30 ― Она тили
11:45 ― Математика
12:00 ― Ўқиш
👉3-класс (Рус тили)
12:15 ― Русский язык
12:30 ― Математика
12:45 ― Чтение
👉4-синф (Давлат тили)
13:00 ― Математика
13:15 ― Она тили
13:30 ― Ўқиш
👉4-класс (Рус тили)
13:45 ― Математика
14:00 ― Русский язык
14:15 ― Чтение
👉 Маҳорат дарси
Жамалова Дилдора Абдуваҳабовна (Ўзбекистонда хизмат кўрсатган маданият ходими)
👉5-синф (Давлат тили)
8:30 ― Тарих
8:45 ― Она тили
9:00 ― Математика
9:15 ― География
👉5-класс (Рус тили)
9:30 ― История
9:45 ― Русский язык
10:00 ― Математика
10:15 ― География
👉6-синф (Давлат тили)
10:30 ― Математика
10:45 ― География
11:00 ― Тарих
11:15 ― Инглиз тили
👉6-класс (Рус тили)
11:30 ― Математика
11:45 ― География
12:00 ― История
12:15 ― Английский язык
👉7-синф (Давлат тили)
12:30 ― Геометрия
12:45 ― Физика
13:00 ― Инглиз тили
13:15 ― География
👉7-класс (Рус тили)
13:30 ― Геометрия
13:45 ― Физика
14:00 ― Английский язык
14:15 ― География
👉8-синф (Давлат тили)
14:30 ― Она тили
14:45 ― Геометрия
15:00 ― Инглиз тили
15:15 ― География
👉8-класс (Рус тили)
15:30 ― Русский язык
15:45 ― Геометрия
16:00 ― Английский язык
16:15 ― География
👉9-синф (Давлат тили)
8:30 ― Она тили
8:45 ― Геометрия
9:00 ― Информатика
9:15 ― Рус тили
👉9-класс (Рус тили)
9:30 ― Русский язык
9:45 ― Геометрия
10:00 ― Информатика
10:15 ― Узбекский язык
👉10-синф (Давлат тили)
10:30 ― Ўзбекистон тарихи
10:45 ― Она тили
11:00 ― Информатика
11:15 ― Адабиёт
👉10-класс (Рус тили)
11:30 ― История Узбекистана
11:45 ― Узбекский язык
12:00 ― Информатика
12:15 ― Литература
👉11-синф (Давлат тили)
12:30 ― Она тили
12:45 ― Физика
13:00 ― Геометрия
13:15 ― Инглиз тили
👉11-класс (Рус тили)
13:30 ― Узбекский язык
13:45 ― Физика
14:00 ― Геометрия
14:15 ― Английский язык
@Tergachiliklar_Uz