Я уеду жить to London🇬🇧 😉

@En_Club_Free خوش می آید 3
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Будь крутым😎, учи английский 🇬🇧
Бывший English club ✅
✔️Administration: @tipoetoyuzer

если есть вопросы или просто хочешь поговорить: @tipoetoyuzer
ژئو و زبان کانال
ازبکستان, روسی


ژئو کانال
ازبکستان
زبان کانال
روسی
رسته
زبانشناسی
اضافه شده به شاخص
05.11.2018 11:41
30 Apr, 19:36 (211 روز پیش)
آمار انتشار #3474:
92
1h
135
3h
175
8h
333
24h
390
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Fri, 30 Apr
+154
154
20:36
+1h
+92
92
21:36
+2h
+28
120
22:36
+3h
+15
135
23:36
+4h
+14
149
Sat, 1 May
+206
360
00:36
+5h
+8
157
01:36
+6h
+8
165
02:36
+7h
+6
171
03:36
+8h
+4
175
04:36
+9h
0
175
05:36
+10h
+5
180
06:36
+11h
+5
185
07:36
+12h
+10
195
08:36
+13h
+10
205
09:36
+14h
+13
218
10:36
+15h
+6
224
11:36
+16h
+35
259
12:36
+17h
+18
277
13:36
+18h
+14
291
14:36
+19h
+7
298
15:36
+20h
+7
305
16:36
+21h
+7
312
17:36
+22h
+6
318
18:36
+23h
+7
325
19:36
+24h
+8
333
20:36
+1
334
21:36
+11
345
22:36
+11
356
23:36
+1
357
Sun, 2 May
+36
396
00:36
+3
360
01:36
+3
363
02:36
+2
365
03:36
+1
366
04:36
+1
367
05:36
+3
370
06:36
0
370
07:36
+2
372
08:36
+3
375
09:36
0
375
10:36
+2
377
11:36
+3
380
12:36
0
380
13:36
+3
383
14:36
+2
385
15:36
+1
386
16:36
0
386
17:36
+1
387
18:36
0
387
19:36
+3
390
20:36
+1
391
21:36
+2
393
22:36
0
393
23:36
+3
396
Mon, 3 May
+24
420
00:36
0
396
01:36
0
396
02:36
+1
397
03:36
+1
398
04:36
0
398
05:36
+1
399
06:36
+2
401
07:36
0
401
08:36
+1
402
09:36
0
402
10:36
+2
404
11:36
+2
406
12:36
+3
409
13:36
+1
410
14:36
0
410
15:36
+1
411
16:36
+2
413
17:36
0
413
18:36
0
413
19:36
+2
415
20:36
+1
416
21:36
+1
417
22:36
+3
420
23:36
0
420
Tue, 4 May
+32
452
00:36
0
420
01:36
0
420
02:36
+1
421
03:36
0
421
04:36
0
421
05:36
+1
422
06:36
+1
423
07:36
0
423
08:36
+2
425
09:36
+2
427
10:36
+2
429
11:36
+2
431
12:36
+1
432
13:36
+2
434
14:36
+2
436
15:36
+1
437
16:36
+2
439
17:36
+1
440
18:36
0
440
19:36
+2
442
20:36
+1
443
21:36
+4
447
22:36
+2
449
23:36
+3
452
Wed, 5 May
+25
477
00:36
0
452
01:36
+1
453
02:36
0
453
03:36
+1
454
05:36
0
454
06:36
0
454
07:36
+1
455
08:36
+1
456
09:36
0
456
10:36
0
456
11:36
0
456
12:36
+1
457
13:36
+2
459
14:36
+3
462
15:36
+1
463
16:36
+1
464
17:36
+3
467
18:36
+1
468
19:36
0
468
20:36
+1
469
21:36
0
469
22:36
0
469
23:36
+3
472
Thu, 6 May
+18
495
00:36
+5
477
01:36
0
477
02:36
0
477
03:36
0
477
04:36
0
477
05:36
0
477
06:36
+1
478
07:36
0
478
08:36
0
478
09:36
+2
480
10:36
+1
481
11:36
0
481
12:36
0
481
13:36
+2
483
14:36
+2
485
15:36
+2
487
16:36
+1
488
17:36
+1
489
18:36
0
489
19:36
+1
490
20:36
+1
491
21:36
+1
492
22:36
+2
494
23:36
0
494
Fri, 7 May
+26
521
00:36
+1
495
01:36
0
495
02:36
+1
496
03:36
0
496
04:36
0
496
05:36
0
496
06:36
0
496
07:36
+2
498
08:36
+1
499
09:36
+2
501
10:36
0
501
11:36
+1
502
12:36
0
502
13:36
0
502
14:36
0
502
15:36
+11
513
16:36
+2
515
17:36
+2
517
18:36
0
517
19:36
+1
518
20:36
0
518
21:36
0
518
22:36
+1
519
23:36
0
519
Sat, 8 May
+18
539
00:36
+2
521
01:36
0
521
02:36
0
521
03:36
+1
522
04:36
0
522
05:36
0
522
06:36
0
522
07:36
0
522
08:36
+1
523
09:36
0
523
10:36
0
523
11:36
+1
524
12:36
0
524
13:36
+2
526
14:36
+1
527
15:36
+2
529
16:36
+1
530
17:36
0
530
18:36
0
530
19:36
+2
532
20:36
0
532
21:36
+2
534
22:36
0
534
23:36
+4
538
Sun, 9 May
+17
556
00:36
+1
539
01:36
+1
540
02:36
0
540
03:36
0
540
04:36
0
540
05:36
0
540
06:36
+1
541
07:36
0
541
08:36
+1
542
09:36
+1
543
10:36
+1
544
11:36
0
544
12:36
0
544
13:36
0
544
14:36
0
544
15:36
+1
545
16:36
+1
546
17:36
0
546
18:36
0
546
19:36
+1
547
20:36
+2
549
21:36
+2
551
22:36
+3
554
23:36
+1
555
Mon, 10 May
+15
571
00:36
+1
556
01:36
0
556
02:36
0
556
03:36
+1
557
04:36
0
557
05:36
+1
558
06:36
+1
559
07:36
+1
560
08:36
+2
562
09:36
0
562
10:36
0
562
11:36
+1
563
12:36
+2
565
13:36
+1
566
14:36
+2
568
15:36
0
568
16:36
+1
569
17:36
0
569
18:36
0
569
19:36
0
569
20:36
0
569
21:36
+1
570
22:36
+1
571
23:36
0
571
Tue, 11 May
+17
588
00:36
0
571
01:36
+1
572
02:36
+1
573
03:36
+1
574
04:36
0
574
05:36
+1
575
06:36
0
575
07:36
+1
576
08:36
0
576
09:36
0
576
10:36
+1
577
11:36
+2
579
12:36
+1
580
13:36
0
580
14:36
+1
581
15:36
+1
582
16:36
0
582
17:36
0
582
18:36
+1
583
19:36
+2
585
20:36
0
585
21:36
+1
586
22:36
+1
587
23:36
0
587
Wed, 12 May
+8
596
00:36
+1
588
01:36
0
588
02:36
0
588
03:36
0
588
04:36
0
588
05:36
0
588
06:36
+1
589
07:36
+1
590
08:36
0
590
09:36
+1
591
10:36
0
591
11:36
+1
592
12:36
0
592
13:36
0
592
14:36
0
592
15:36
0
592
16:36
0
592
17:36
+1
593
18:36
0
593
19:36
0
593
20:36
+2
595
21:36
0
595
22:36
0
595
23:36
+1
596
Thu, 13 May
+35
631
00:36
0
596
01:36
0
596
02:36
0
596
03:36
0
596
04:36
0
596
05:36
0
596
06:36
0
596
07:36
+1
597
08:36
0
597
09:36
0
597
10:36
+1
598
11:36
0
598
12:36
+1
599
13:36
+1
600
14:36
+1
601
15:36
0
601
16:36
+1
602
17:36
+2
604
18:36
+1
605
19:36
+2
607
20:36
+1
608
21:36
+9
617
22:36
+4
621
23:36
+5
626
Fri, 14 May
+12
643
00:36
+5
631
01:36
0
631
02:36
0
631
03:36
0
631
04:36
0
631
05:36
0
631
06:36
0
631
07:36
0
631
08:36
0
631
09:36
+1
632
10:36
0
632
11:36
0
632
12:36
+3
635
13:36
0
635
14:36
0
635
15:36
+1
636
16:36
+2
638
17:36
0
638
18:36
+2
640
19:36
+1
641
20:36
0
641
21:36
0
641
22:36
0
641
23:36
0
641
Sat, 15 May
+9
652
00:36
+2
643
01:36
0
643
02:36
0
643
03:36
0
643
04:36
0
643
05:36
0
643
06:36
0
643
07:36
0
643
08:36
0
643
09:36
0
643
10:36
0
643
11:36
0
643
12:36
0
643
13:36
0
643
14:36
+3
646
15:36
0
646
16:36
+1
647
17:36
+2
649
18:36
0
649
19:36
0
649
20:36
+1
650
21:36
0
650
22:36
+2
652
23:36
0
652
Sun, 16 May
+9
661
00:36
0
652
01:36
0
652
02:36
+1
653
03:36
0
653
04:36
0
653
05:36
0
653
06:36
0
653
07:36
0
653
08:36
0
653
09:36
0
653
10:36
+1
654
11:36
0
654
12:36
+1
655
13:36
0
655
14:36
+1
656
15:36
+2
658
16:36
0
658
17:36
0
658
18:36
0
658
19:36
0
658
20:36
+1
659
21:36
+2
661
22:36
0
661
23:36
0
661
Mon, 17 May
+9
670
00:36
0
661
01:36
0
661
02:36
0
661
03:36
0
661
04:36
0
661
05:36
0
661
06:36
0
661
07:36
+1
662
08:36
+3
665
09:36
+1
666
10:36
0
666
11:36
+1
667
12:36
0
667
13:36
0
667
14:36
+1
668
15:36
0
668
16:36
0
668
17:36
0
668
18:36
0
668
19:36
0
668
20:36
0
668
21:36
+1
669
22:36
+1
670
23:36
0
670
Tue, 18 May
+10
680
00:36
0
670
01:36
0
670
02:36
0
670
03:36
0
670
04:36
0
670
05:36
0
670
06:36
0
670
07:36
0
670
08:36
0
670
09:36
0
670
10:36
+1
671
11:36
0
671
12:36
0
671
13:36
+2
673
14:36
+1
674
15:36
0
674
16:36
0
674
17:36
0
674
18:36
+1
675
19:36
+1
676
20:36
0
676
21:36
+2
678
22:36
0
678
23:36
+1
679
Wed, 19 May
+7
687
00:36
+1
680
01:36
0
680
02:36
0
680
03:36
0
680
04:36
0
680
05:36
0
680
06:36
0
680
07:36
0
680
08:36
0
680
09:36
0
680
10:36
0
680
11:36
+2
682
12:36
0
682
13:36
0
682
14:36
+1
683
15:36
0
683
16:36
+1
684
17:36
0
684
18:36
0
684
19:36
+1
685
20:36
0
685
21:36
+1
686
22:36
0
686
23:36
+1
687
Thu, 20 May
+4
691
00:36
0
687
01:36
0
687
02:36
0
687
03:36
0
687
04:36
0
687
05:36
0
687
06:36
0
687
07:36
0
687
08:36
0
687
09:36
0
687
10:36
0
687
11:36
0
687
12:36
+2
689
13:36
0
689
14:36
0
689
15:36
0
689
16:36
+1
690
17:36
0
690
18:36
+1
691
19:36
0
691
20:36
0
691
21:36
0
691
22:36
0
691
23:36
0
691
Fri, 21 May
+6
697
00:36
0
691
01:36
0
691
02:36
0
691
03:36
0
691
04:36
0
691
05:36
0
691
06:36
0
691
07:36
+1
692
08:36
0
692
09:36
+1
693
10:36
0
693
11:36
0
693
12:36
0
693
13:36
0
693
14:36
0
693
15:36
+1
694
16:36
0
694
17:36
0
694
18:36
0
694
19:36
0
694
20:36
+1
695
21:36
+1
696
22:36
+1
697
23:36
0
697
Sat, 22 May
+7
704
00:36
0
697
01:36
0
697
02:36
0
697
03:36
0
697
04:36
0
697
05:36
0
697
06:36
0
697
07:36
0
697
08:36
0
697
09:36
0
697
10:36
0
697
11:36
0
697
12:36
+1
698
13:36
0
698
14:36
0
698
15:36
0
698
16:36
0
698
17:36
0
698
18:36
0
698
19:36
+2
700
20:36
0
700
21:36
0
700
22:36
+1
701
23:36
+3
704
Sun, 23 May
+5
709
00:36
0
704
01:36
0
704
02:36
0
704
03:36
0
704
04:36
0
704
05:36
0
704
06:36
0
704
07:36
+1
705
08:36
0
705
09:36
0
705
10:36
+1
706
11:36
0
706
12:36
+1
707
13:36
0
707
14:36
0
707
15:36
+1
708
16:36
0
708
17:36
0
708
18:36
0
708
19:36
+1
709
20:36
0
709
21:36
0
709
22:36
0
709
23:36
0
709
Mon, 24 May
+7
716
00:36
0
709
01:36
+1
710
02:36
0
710
03:36
0
710
04:36
0
710
05:36
0
710
06:36
0
710
07:36
0
710
08:36
0
710
09:36
0
710
10:36
0
710
11:36
+1
711
12:36
0
711
13:36
+1
712
14:36
0
712
15:36
0
712
16:36
+2
714
17:36
0
714
18:36
0
714
19:36
0
714
20:36
+1
715
21:36
0
715
22:36
+1
716
23:36
0
716
Tue, 25 May
+13
729
00:36
0
716
01:36
0
716
02:36
+1
717
03:36
0
717
04:36
0
717
05:36
+1
718
06:36
0
718
07:36
0
718
08:36
+1
719
09:36
0
719
10:36
+1
720
11:36
+1
721
12:36
+3
724
13:36
+1
725
14:36
0
725
15:36
0
725
16:36
0
725
17:36
+1
726
18:36
0
726
19:36
0
726
20:36
+1
727
21:36
+1
728
22:36
0
728
23:36
0
728
Wed, 26 May
+6
735
00:36
+1
729
01:36
0
729
02:36
0
729
03:36
0
729
04:36
0
729
05:36
0
729
06:36
0
729
07:36
+1
730
08:36
+1
731
09:36
0
731
10:36
0
731
11:36
0
731
12:36
0
731
13:36
+2
733
14:36
0
733
15:36
+1
734
16:36
0
734
17:36
0
734
18:36
0
734
19:36
0
734
20:36
0
734
21:36
0
734
22:36
0
734
23:36
0
734
Thu, 27 May
+7
742
00:36
+1
735
01:36
+1
736
02:36
0
736
03:36
0
736
04:36
0
736
05:36
+1
737
06:36
0
737
07:36
0
737
08:36
0
737
09:36
0
737
10:36
0
737
11:36
0
737
12:36
0
737
13:36
0
737
14:36
+1
738
15:36
0
738
16:36
0
738
17:36
0
738
18:36
+2
740
19:36
0
740
20:36
+1
741
21:36
+1
742
22:36
0
742
23:36
0
742
Fri, 28 May
+8
750
00:36
0
742
01:36
0
742
02:36
0
742
03:36
0
742
04:36
+1
743
05:36
0
743
06:36
0
743
07:36
0
743
08:36
+2
745
09:36
0
745
10:36
0
745
11:36
+1
746
12:36
+1
747
13:36
0
747
14:36
+1
748
15:36
0
748
16:36
0
748
17:36
0
748
18:36
+1
749
19:36
0
749
20:36
0
749
21:36
0
749
22:36
+1
750
23:36
0
750
Sat, 29 May
+6
756
00:36
0
750
01:36
0
750
02:36
0
750
03:36
0
750
04:36
0
750
05:36
0
750
06:36
0
750
07:36
0
750
08:36
0
750
09:36
+1
751
10:36
0
751
11:36
+2
753
12:36
+1
754
13:36
0
754
14:36
0
754
15:36
0
754
16:36
0
754
17:36
0
754
18:36
0
754
19:36
0
754
20:36
+1
755
21:36
+1
756
22:36
0
756
23:36
0
756
Sun, 30 May
+7
763
00:36
0
756
01:36
0
756
02:36
0
756
03:36
0
756
04:36
0
756
05:36
0
756
06:36
0
756
07:36
0
756
08:36
+1
757
09:36
0
757
10:36
0
757
11:36
0
757
12:36
0
757
13:36
0
757
14:36
+2
759
15:36
0
759
16:36
+2
761
17:36
0
761
18:36
0
761
19:36
+1
762
Mon, 31 May
+6
769
00:36
+1
763
Tue, 1 Jun
+4
773
00:36
+6
769
Wed, 2 Jun
+7
780
00:36
+4
773
Thu, 3 Jun
+2
782
00:36
+7
780
Fri, 4 Jun
+3
785
00:36
+2
782
Sat, 5 Jun
+4
789
00:36
+3
785
Sun, 6 Jun
+3
792
00:36
+4
789
Mon, 7 Jun
+8
800
00:36
+3
792
Tue, 8 Jun
+9
809
00:36
+8
800
Wed, 9 Jun
+3
812
00:36
+9
809
Thu, 10 Jun
+3
815
00:36
+3
812
Fri, 11 Jun
+5
820
00:36
+3
815
Sat, 12 Jun
+2
822
00:36
+5
820
Sun, 13 Jun
+9
831
00:36
+2
822
Mon, 14 Jun
+5
836
00:36
+9
831
Tue, 15 Jun
+4
840
00:36
+5
836
Wed, 16 Jun
+5
845
00:36
+4
840
Thu, 17 Jun
+4
849
00:36
+5
845
Fri, 18 Jun
+3
852
00:36
+4
849
Sat, 19 Jun
+5
857
00:36
+3
852
Sun, 20 Jun
+8
865
00:36
+5
857
Mon, 21 Jun
+3
868
00:36
+8
865
Tue, 22 Jun
+3
871
00:36
+3
868
Wed, 23 Jun
+5
876
00:36
+3
871
Thu, 24 Jun
+4
880
00:36