📝 Diqqat! 2025-2026-o‘quv yili uchun 36-maktabga 1-sinf o‘quvchilarini qabul qilish boshlandi!
🎒 Hurmatli ota-onalar, farzandingizning yorqin kelajagini biz bilan birga boshlashni istaysizmi? Unda shoshiling — 36-maktab 1-sinf o‘quvchilarini qabul qilish jarayonini ochiq deb e'lon qiladi!
📍 Qabul uchun kerakli hujjatlar ro‘yxati:
✔️ Ariza — ota-onaning maktab direktoriga yozma murojaati.
✔️ Tug‘ilganlik haqida guvohnoma — asl nusxa va nusxasi.
✔️ Bolaning sog‘lig‘i to‘g‘risida tibbiy ma'lumotnoma (forma 086).
✔️ 3x4 rasm — 4 dona.
✔️ *Ota-onaning pasport nusxasi.
✨ 36-maktab o‘qituvchilari:
⭐️ Tajribali va mehribon ustozlar jamoasi.
⭐️ Zamonaviy o‘quv jihozlari bilan jihozlangan sinfxonalar.
⭐️ Qiziqarli to‘garaklar va qo‘shimcha darslar.
⭐️ Bolalaringiz uchun xavfsiz va qulay muhit.
📲 Murojaat uchun: 36-maktab ma’muriyatiga murojaat qiling.
✅ Kelajak sari birinchi qadamni biz bilan qo‘ying!
⚡️BU YILGI YAKUNIY IMTIHONLAR MAHSUS PLATFORMA ORQALI AMALGA OSHIRILADI.
Maktabgacha va maktab ta’limi vazirligining 2025-yil 20-fevraldagi 65-sonli buyrug’iga ko’ra, joriy yilning 20-apreliga qadar yakuniy davlat attestatsiyasida oʻquvchilarning bilimlarini shaffof va adolatli baholash uchun maxsus platforma yaratiladi.
2025-yilning may oyida yaratilgan platformani oʻrnatilgan tartibda aprobatsiyadan oʻtkazish, platforma bilan ishlash uchun ekspertlar guruhini shakllantirish, ular uchun platformadan foydalanish boʻyicha oʻquv-trening oʻtkaziladi.
Shuningdek, yakuniy davlat attestatsiyasi sinovlari uchun fanlar kesimida nazorat materiallari ishlab chiqib, imtihon materiallari bazasini taʼlim beriladigan barcha tillarga tarjima qilish va ekspertizadan oʻtkazish belgilangan.
⚠️Yakuniy imtihonlar bo‘ladigon fanlar ro‘yxati. (ushbu ko‘k yozuvga bosing)
🌸 Navro‘z – Yangilanish va Yangi Imkoniyatlar Bayrami!
🌿 Tabiat uyg‘onmoqda, yangi imkoniyatlar eshigi ochilmoqda!
Navro‘z – qadimiy an’ana va zamonaviy imkoniyatlar uyg‘unlashgan, mehr-oqibat va birlik timsoli bo‘lgan bayram! 📍 Navro‘zning asosiy qadriyatlari: