Андижон вилояти уй-жой коммунал хизмат кўрсатиш бошқармаси (расмий канал)

@anduyjoykommunal Like 0
Is this your channel? Confirm ownership for additional features

Андижон вилояти уй-жой коммунал хизмат кўрсатиш бошқармаси расмий канали. Мурожаат учун:
@andijonuyjoykommunal
Телефон:
Худудий бошкарма: 74 2262101
Сув таьминоти: 74 2230405
Иссиклик манбаи: 74 2265504
99 9172200
Channel's geo & Language
Uzbekistan, Uzbek
Category
not specified


Channel's geo
Uzbekistan
Channel language
Uzbek
Category
not specified
Added to index
24.09.2019 12:48
Post statistics #1752:
None of the channels forwarded this publication
Post views:
Date
Growth
Summary
Thu, 21 May
+553
553
Fri, 22 May
+77
630
Sat, 23 May
+13
643
Sun, 24 May
+7
650
Mon, 25 May
+26
676
Tue, 26 May
+21
697
Wed, 27 May
+14
711
Thu, 28 May
+7
718
Fri, 29 May
+9
727
Sat, 30 May
+1
728
Sun, 31 May
+3
731
Mon, 1 Jun
+9
740
Tue, 2 Jun
+4
744
Wed, 3 Jun
+4
748
Thu, 4 Jun
+4
752
Fri, 5 Jun
+5
757
Sat, 6 Jun
0
757
Sun, 7 Jun
+1
758
Mon, 8 Jun
+2
760
Tue, 9 Jun
+6
766
Wed, 10 Jun
+2
768
Thu, 11 Jun
0
768
Mon, 25 Oct
0
768