Андижон вилояти уй-жой коммунал хизмат кўрсатиш бошқармаси (расмий канал)

@anduyjoykommunal Like 0
Is this your channel? Confirm ownership for additional features

Андижон вилояти уй-жой коммунал хизмат кўрсатиш бошқармаси расмий канали. Мурожаат учун:
@andijonuyjoykommunal
Телефон:
Худудий бошкарма: 74 2262101
Сув таьминоти: 74 2230405
Иссиклик манбаи: 74 2265504
99 9172200
Channel's geo & Language
Uzbekistan, Uzbek
Category
not specified


Channel's geo
Uzbekistan
Channel language
Uzbek
Category
not specified
Added to index
24.09.2019 12:48
Post statistics #1751:
None of the channels forwarded this publication
Post views:
Date
Growth
Summary
Thu, 21 May
+302
302
Fri, 22 May
+39
341
Sat, 23 May
+10
351
Sun, 24 May
+6
357
Mon, 25 May
+11
368
Tue, 26 May
+2
370
Wed, 27 May
+10
380
Thu, 28 May
+4
384
Fri, 29 May
+2
386
Sat, 30 May
0
1
Sun, 31 May
0
1
Mon, 1 Jun
0
1
Tue, 2 Jun
0
1
Wed, 3 Jun
0
1
Thu, 4 Jun
0
1
Fri, 5 Jun
0
1
Sat, 6 Jun
0
1
Sun, 7 Jun
0
1
Mon, 8 Jun
0
1
Tue, 9 Jun
0
1
Wed, 10 Jun
0
1
Thu, 11 Jun
0
1
Tue, 28 Sep
+385
386