Андижон вилояти уй-жой коммунал хизмат кўрсатиш бошқармаси (расмий канал)

@anduyjoykommunal Like 0
Is this your channel? Confirm ownership for additional features

Андижон вилояти уй-жой коммунал хизмат кўрсатиш бошқармаси расмий канали. Мурожаат учун:
@andijonuyjoykommunal
Телефон:
Худудий бошкарма: 74 2262101
Сув таьминоти: 74 2230405
Иссиклик манбаи: 74 2265504
99 9172200
Channel's geo & Language
Uzbekistan, Uzbek
Category
not specified


Channel's geo
Uzbekistan
Channel language
Uzbek
Category
not specified
Added to index
24.09.2019 12:48
Post statistics #1566:
Post views:
Date
Growth
Summary
Tue, 28 Apr
+161
161
Wed, 29 Apr
+37
198
Thu, 30 Apr
+19
217
Fri, 1 May
+13
230
Sat, 2 May
+12
242
Sun, 3 May
+6
248
Mon, 4 May
+4
252
Tue, 5 May
+6
258
Wed, 6 May
+6
264
Thu, 7 May
+3
267
Wed, 23 Sep
0
267