Spot.uz – бизнес и технологии

@spotuz Yoqdi 2
Bu sizning kanalingizmi? Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun egalikni tasdiqlang

Все о бизнесе, финансах, технологиях в Узбекистане. Новости, цифры, факты, обзоры, истории предпринимателей.
Сайт: spot.uz
Почта: info@spot.uz
Редакция: +998 78-147-14-15
Реклама: +998 78-148-14-15 @afishamedia
instagram.com/spot.uz
fb.com/spot.uz
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Texnologiyalar


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Texnologiyalar
Indeksga qo‘shilgan
28.10.2017 04:24
6 Dec 2019, 11:27 (47 kun oldin)
E’lon statistikasi #8529:
Repost va eslovlar [3]:
UzNet Press 🇷🇺
6 Dec 2019, 12:00
UzNet Press
6 Dec 2019, 12:00
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
6 Dec, Fri +5453 5453
7 Dec, Sat +659 6112
8 Dec, Sun +195 6307
9 Dec, Mon +415 6722
10 Dec, Tue +165 6887
11 Dec, Wed +95 6982
12 Dec, Thu +73 7055
13 Dec, Fri +60 7115
14 Dec, Sat +27 7142
15 Dec, Sun +22 7164
22 Jan, Wed +153 7317