Shavkat Mirziyoyev_press-service

@shmirziyoyev Yoqdi 109
Bu sizning kanalingizmi? egalikni tasdiqlang Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun

Veb-sayt: www.president.uz
Facebook: www.fb.com/Mirziyoyev
Instagram: www.instagram.com/mirziyoyev_sh
Twitter: twitter.com/president_uz
Youtube: www.youtube.com/PrezidentMatbuotxizmati
© O‘zbekiston Prezidentining Matbuot xizmati
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa
Indeksga qo‘shilgan
22.08.2017 20:46
11 Aug, 20:20 (12 kun oldin)
E’lon statistikasi #2618:
Repost va eslovlar [3]:
NAMANGANCITY.uz
12 Aug, 15:56
UzNet Press
11 Aug, 21:00
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
11 Aug, Sun +37631 37631
12 Aug, Mon +60375 98006
13 Aug, Tue +28962 126968
14 Aug, Wed +13470 140438
15 Aug, Thu +9881 150319
16 Aug, Fri +6068 156387
17 Aug, Sat +4277 160664
18 Aug, Sun +3635 164299
19 Aug, Mon +3550 167849
20 Aug, Tue +8746 176595
21 Aug, Wed +4780 181375
22 Aug, Thu +2693 184068
23 Aug, Fri +2411 186479