Shavkat Mirziyoyev_press-service

@shmirziyoyev Yoqdi 109
Bu sizning kanalingizmi? egalikni tasdiqlang Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun

Veb-sayt: www.president.uz
Facebook: www.fb.com/Mirziyoyev
Instagram: www.instagram.com/mirziyoyev_sh
Twitter: twitter.com/president_uz
Youtube: www.youtube.com/PrezidentMatbuotxizmati
© O‘zbekiston Prezidentining Matbuot xizmati
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa
Indeksga qo‘shilgan
22.08.2017 20:46
11 Aug, 11:45 (12 kun oldin)
E’lon statistikasi #2617:
Repost va eslovlar [3]:
NAMANGANCITY.uz
11 Aug, 12:31
UzNet Press
11 Aug, 12:00
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
11 Aug, Sun +77491 77491
12 Aug, Mon +29635 107126
13 Aug, Tue +16385 123511
14 Aug, Wed +10721 134232
15 Aug, Thu +8340 142572
16 Aug, Fri +5400 147972
17 Aug, Sat +3910 151882
18 Aug, Sun +3344 155226
19 Aug, Mon +3281 158507
20 Aug, Tue +7932 166439
21 Aug, Wed +4573 171012
22 Aug, Thu +2525 173537
23 Aug, Fri +2438 175975