Shavkat Mirziyoyev_press-service

@shmirziyoyev Yoqdi 113
Bu sizning kanalingizmi? egalikni tasdiqlang Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun

Veb-sayt: www.president.uz
Facebook: www.fb.com/Mirziyoyev
Instagram: www.instagram.com/mirziyoyev_sh
Twitter: twitter.com/president_uz
Youtube: www.youtube.com/PrezidentMatbuotxizmati
© O‘zbekiston Prezidentining Matbuot xizmati
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa
Indeksga qo‘shilgan
22.08.2017 20:46
1 Aug, 19:53 (77 kun oldin)
E’lon statistikasi #2607:
Repost va eslovlar [3]:
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
1 Aug, Thu +38659 38659
2 Aug, Fri +39947 78606
3 Aug, Sat +12626 91232
4 Aug, Sun +9841 101073
5 Aug, Mon +10314 111387
6 Aug, Tue +6469 117856
7 Aug, Wed +3945 121801
8 Aug, Thu +4352 126153
9 Aug, Fri +3918 130071
10 Aug, Sat +5933 136004
11 Aug, Sun +6832 142836
12 Aug, Mon +3876 146712
13 Aug, Tue +3220 149932
14 Aug, Wed +2537 152469
15 Aug, Thu +2322 154791
16 Aug, Fri +1780 156571
17 Aug, Sat +1386 157957
18 Aug, Sun +1234 159191
19 Aug, Mon +1306 160497
20 Aug, Tue +2774 163271
21 Aug, Wed +1893 165164
22 Aug, Thu +1161 166325
23 Aug, Fri +1169 167494
24 Aug, Sat +910 168404
25 Aug, Sun +690 169094
26 Aug, Mon +1087 170181
27 Aug, Tue +868 171049
28 Aug, Wed +616 171665
29 Aug, Thu +593 172258
30 Aug, Fri +588 172846
31 Aug, Sat +568 173414
1 Sep, Sun +435 173849
2 Sep, Mon +417 174266
3 Sep, Tue +355 174621
4 Sep, Wed +318 174939
5 Sep, Thu +331 175270
6 Sep, Fri +287 175557
7 Sep, Sat +649 176206
8 Sep, Sun +308 176514
9 Sep, Mon +359 176873
10 Sep, Tue +326 177199
11 Sep, Wed +293 177492
12 Sep, Thu +169 177661
13 Sep, Fri +216 177877
15 Sep, Sun 0 178355
16 Sep, Mon +188 178543
17 Sep, Tue +321 178864
18 Sep, Wed +261 179125
19 Sep, Thu +169 179294
20 Sep, Fri +353 179647
17 Oct, Thu +25 179672