Shavkat Mirziyoyev_press-service

@shmirziyoyev Yoqdi 109
Bu sizning kanalingizmi? egalikni tasdiqlang Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun

Veb-sayt: www.president.uz
Facebook: www.fb.com/Mirziyoyev
Instagram: www.instagram.com/mirziyoyev_sh
Twitter: twitter.com/president_uz
Youtube: www.youtube.com/PrezidentMatbuotxizmati
© O‘zbekiston Prezidentining Matbuot xizmati
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa
Indeksga qo‘shilgan
22.08.2017 20:46
1 Aug, 17:00 (22 kun oldin)
E’lon statistikasi #2605:
Repost va eslovlar [4]:
Huquq olami ⚖️
UzNet Press 🇷🇺
1 Aug, 18:00
UzNet Press
1 Aug, 18:00
Shavkat Mirziyoyev ✍️
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
1 Aug, Thu +63892 63892
2 Aug, Fri +31154 95046
3 Aug, Sat +15791 110837
4 Aug, Sun +11618 122455
5 Aug, Mon +11472 133927
6 Aug, Tue +7760 141687
7 Aug, Wed +5077 146764
8 Aug, Thu +5058 151822
9 Aug, Fri +4314 156136
10 Aug, Sat +5908 162044
11 Aug, Sun +6566 168610
12 Aug, Mon +4032 172642
13 Aug, Tue +3432 176074
14 Aug, Wed +2833 178907
15 Aug, Thu +2545 181452
16 Aug, Fri +1925 183377
17 Aug, Sat +1570 184947
18 Aug, Sun +1406 186353
19 Aug, Mon +1392 187745
20 Aug, Tue +2758 190503
21 Aug, Wed +1944 192447
22 Aug, Thu +1273 193720
23 Aug, Fri +1062 194782