Shavkat Mirziyoyev_press-service

@shmirziyoyev Yoqdi 109
Bu sizning kanalingizmi? egalikni tasdiqlang Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun

Veb-sayt: www.president.uz
Facebook: www.fb.com/Mirziyoyev
Instagram: www.instagram.com/mirziyoyev_sh
Twitter: twitter.com/president_uz
Youtube: www.youtube.com/PrezidentMatbuotxizmati
© O‘zbekiston Prezidentining Matbuot xizmati
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa
Indeksga qo‘shilgan
22.08.2017 20:46
1 Aug, 15:51 (22 kun oldin)
E’lon statistikasi #2604:
Repost va eslovlar [3]:
Shavkat Mirziyoyev ✍️
UzNet Press
1 Aug, 16:00
YANGICHA NIGOH
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
1 Aug, Thu +66916 66916
2 Aug, Fri +27335 94251
3 Aug, Sat +14651 108902
4 Aug, Sun +10909 119811
5 Aug, Mon +10616 130427
6 Aug, Tue +7321 137748
7 Aug, Wed +4803 142551
8 Aug, Thu +4757 147308
9 Aug, Fri +4088 151396
10 Aug, Sat +5526 156922
11 Aug, Sun +6191 163113
12 Aug, Mon +3805 166918
13 Aug, Tue +3246 170164
14 Aug, Wed +2729 172893
15 Aug, Thu +2388 175281
16 Aug, Fri +1833 177114
17 Aug, Sat +1497 178611
18 Aug, Sun +1324 179935
19 Aug, Mon +1343 181278
20 Aug, Tue +2595 183873
21 Aug, Wed +1912 185785
22 Aug, Thu +1238 187023
23 Aug, Fri +1105 188128