Shavkat Mirziyoyev_press-service

@shmirziyoyev Yoqdi 109
Bu sizning kanalingizmi? egalikni tasdiqlang Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun

Veb-sayt: www.president.uz
Facebook: www.fb.com/Mirziyoyev
Instagram: www.instagram.com/mirziyoyev_sh
Twitter: twitter.com/president_uz
Youtube: www.youtube.com/PrezidentMatbuotxizmati
© O‘zbekiston Prezidentining Matbuot xizmati
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa
Indeksga qo‘shilgan
22.08.2017 20:46
1 Aug, 07:03 (22 kun oldin)
E’lon statistikasi #2602:
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
1 Aug, Thu +73115 73115
2 Aug, Fri +13697 86812
3 Aug, Sat +8664 95476
4 Aug, Sun +6907 102383
5 Aug, Mon +7056 109439
6 Aug, Tue +4865 114304
7 Aug, Wed +3026 117330
8 Aug, Thu +3268 120598
9 Aug, Fri +2932 123530
10 Aug, Sat +4257 127787
11 Aug, Sun +4903 132690
12 Aug, Mon +2887 135577
13 Aug, Tue +2550 138127
14 Aug, Wed +2058 140185
15 Aug, Thu +1892 142077
16 Aug, Fri +1411 143488
17 Aug, Sat +1110 144598
18 Aug, Sun +984 145582
19 Aug, Mon +1029 146611
20 Aug, Tue +2055 148666
21 Aug, Wed +1568 150234
22 Aug, Thu +997 151231
23 Aug, Fri +895 152126