QIBRAY SADOSI

@qibray_sadosi Yoqdi 1
Bu sizning kanalingizmi? egalikni tasdiqlang Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun

Tuman ijtimoiy-siyosiy hayotidagi yangiliklar, badiiy hikoya, hajviya, she'rlar va gazeta o'quvchilarining fikrlari bizning kanalda.
Murojaаt uchun :
🅰️dmin: @qibraysadosi
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
ko‘rsatilmagan


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
ko‘rsatilmagan
Indeksga qo‘shilgan
19.10.2018 12:01
6 Nov, 15:02 (9 kun oldin)
E’lon statistikasi #10185:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
6 Nov, Wed +289 289
7 Nov, Thu +109 398
8 Nov, Fri +31 429
9 Nov, Sat +23 452
10 Nov, Sun +13 465
11 Nov, Mon +19 484
12 Nov, Tue +8 492
13 Nov, Wed +10 502
14 Nov, Thu +12 514
15 Nov, Fri +6 520