QIBRAY SADOSI

@qibray_sadosi Yoqdi 1
Bu sizning kanalingizmi? egalikni tasdiqlang Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun

Tuman ijtimoiy-siyosiy hayotidagi yangiliklar, badiiy hikoya, hajviya, she'rlar va gazeta o'quvchilarining fikrlari bizning kanalda.
Murojaаt uchun :
🅰️dmin: @qibraysadosi
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
ko‘rsatilmagan


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
ko‘rsatilmagan
Indeksga qo‘shilgan
19.10.2018 12:01
6 Nov, 15:02 (9 kun oldin)
E’lon statistikasi #10184:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
6 Nov, Wed +290 290
7 Nov, Thu +54 344
8 Nov, Fri +29 373
9 Nov, Sat +24 397
10 Nov, Sun +12 409
11 Nov, Mon +18 427
12 Nov, Tue +8 435
13 Nov, Wed +10 445
14 Nov, Thu +12 457
15 Nov, Fri +6 463