2020 йил 6 апрель куни ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали
👉1-синф (Давлат тилида)
8:30 ― Она тили
8:45 ― Ўқиш
9:00 ― Математика
9:15 ― Одобнома
👉1 класс (Рус тилида)
9:30 ― Русский язык
9:45 ― Чтение
10:00 ― Математика
10:15 ― Этика
👉2-синф (Давлат тилида)
10:30 ― Она тили
10:45 ― Математика
11:00 ― Ўқиш
👉2 класс (Рус тилида)
11:15 ― Русский язык
11:30 ― Математика
11:45 ― Чтение
👉3-синф (Давлат тилида)
12:00 ― Она тили
12:15 ― Ўқиш
12:30 ― Математика
12:45 ― Рус тили
13:00― Одобнома
👉3 класс (Рус тилида)
13:15 ― Русский язык
13:30 ― Чтение
13:45 ― Математика
14:00 ― Узбекиский язык
14:15 ― Чтения
👉4-синф (Давлат тилида)
14:30 ― Она тили
14:45 ― Математика
15:00 ― Инглиз тили
15:15 ― Ўқиш
👉4 класс (Рус тилида)
15:30 ― Русский язык
15:45 ― Математика
16:00 ― Английский язык
16:15 ― Чтения
👉5-синф (Давлат тилида)
8:30 ― Она тили
8:45 ― Математика
9:00 ― Инглиз тили
9:15 ― Мусиқа
9:30 ― Рус тили
👉5 класс (Рус тилида)
9:45 ― Русский язык
10:00 ― Математика
10:15 ― Английский язык
10:30 ― Музыка
10:45 ― Узбекиский язык
👉6-синф (Давлат тилида)
11:00 ― Она тили
11:15 ― Математика
11:30 ― Инглиз тили
11:45 ― Тарих
12:00 ― Биология
👉6 класс (Рус тилида)
12:15 ― Русский язык
12:30 ― Математика
12:45 ― Английский язык
13:00 ― История
13:15 ― Биология
👉7-синф (Давлат тилида)
13:30 ― Она тили
13:45 ― Алгебра
14:00 ― Инглиз тили
14:15 ― Кимё
👉7 класс (Рус тилида)
14:30 ― Русский язык
14:45 ― Алгебра
15:00 ― Английский язык
15:15 ― Химия
👉8-синф (Давлат тилида)
15:30 ― Ўзбекистон тарихи
15:45 ― Алгебра
16:00 ― Инглиз тили
16:15 ― Физика
16:30 ― Чизмачилик
👉8 класс (Рус тилида)
15:30 ― История Узбекистана
15:45 ― Алгебра
16:00 ― Английский язык
16:15 ― Физика
16:30 ― Черчение
👉9-синф (Давлат тилида)
8:30 ― Она тили
8:45 ― Геометрия
9:00 ― Ўзбекистон тарихи
9:15 ― Инглиз тили
9:30 ― Информатика
👉9 класс (Рус тилида)
9:45 ― Русский язык
10:00 ― Геометрия
10:15 ― История Узбекистана
10:30 ― Английский язык
10:45 ― Информатика
👉10-синф (Давлат тилида)
11:00 ― Она тили
11:15 ― Алгебра
11:30 ― Ўзбекистон тарихи
11:45 ― Инглиз тили
👉10 класс (Рус тилида)
12:00 ― Русский язык
12:15 ― Алгебра
12:30 ― История Узбекистана
12:45 ― Английский язык
👉11-синф (Давлат тилида)
13:00 ― Она тили
13:15 ― Ўзбекистон тарихи
13:30 ― Геометрия
13:45 ― Адабиёт
👉11 класс (Рус тилида)
14:00 ― Русский язык
14:15 ― История Узбекистана
14:30 ― Геометрия
14:45 ― Литература
#Uydaqoling #BarchagaYetkazing
♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻♻
«O'QITUVCHI» - kanaliga obuna bo'ling!
👇👇👇👇👇👇👇
https://t.me/joinchat/AAAAAE-z6FH1Wz9XodxYPw
👉1-синф (Давлат тилида)
8:30 ― Она тили
8:45 ― Ўқиш
9:00 ― Математика
9:15 ― Одобнома
👉1 класс (Рус тилида)
9:30 ― Русский язык
9:45 ― Чтение
10:00 ― Математика
10:15 ― Этика
👉2-синф (Давлат тилида)
10:30 ― Она тили
10:45 ― Математика
11:00 ― Ўқиш
👉2 класс (Рус тилида)
11:15 ― Русский язык
11:30 ― Математика
11:45 ― Чтение
👉3-синф (Давлат тилида)
12:00 ― Она тили
12:15 ― Ўқиш
12:30 ― Математика
12:45 ― Рус тили
13:00― Одобнома
👉3 класс (Рус тилида)
13:15 ― Русский язык
13:30 ― Чтение
13:45 ― Математика
14:00 ― Узбекиский язык
14:15 ― Чтения
👉4-синф (Давлат тилида)
14:30 ― Она тили
14:45 ― Математика
15:00 ― Инглиз тили
15:15 ― Ўқиш
👉4 класс (Рус тилида)
15:30 ― Русский язык
15:45 ― Математика
16:00 ― Английский язык
16:15 ― Чтения
👉5-синф (Давлат тилида)
8:30 ― Она тили
8:45 ― Математика
9:00 ― Инглиз тили
9:15 ― Мусиқа
9:30 ― Рус тили
👉5 класс (Рус тилида)
9:45 ― Русский язык
10:00 ― Математика
10:15 ― Английский язык
10:30 ― Музыка
10:45 ― Узбекиский язык
👉6-синф (Давлат тилида)
11:00 ― Она тили
11:15 ― Математика
11:30 ― Инглиз тили
11:45 ― Тарих
12:00 ― Биология
👉6 класс (Рус тилида)
12:15 ― Русский язык
12:30 ― Математика
12:45 ― Английский язык
13:00 ― История
13:15 ― Биология
👉7-синф (Давлат тилида)
13:30 ― Она тили
13:45 ― Алгебра
14:00 ― Инглиз тили
14:15 ― Кимё
👉7 класс (Рус тилида)
14:30 ― Русский язык
14:45 ― Алгебра
15:00 ― Английский язык
15:15 ― Химия
👉8-синф (Давлат тилида)
15:30 ― Ўзбекистон тарихи
15:45 ― Алгебра
16:00 ― Инглиз тили
16:15 ― Физика
16:30 ― Чизмачилик
👉8 класс (Рус тилида)
15:30 ― История Узбекистана
15:45 ― Алгебра
16:00 ― Английский язык
16:15 ― Физика
16:30 ― Черчение
👉9-синф (Давлат тилида)
8:30 ― Она тили
8:45 ― Геометрия
9:00 ― Ўзбекистон тарихи
9:15 ― Инглиз тили
9:30 ― Информатика
👉9 класс (Рус тилида)
9:45 ― Русский язык
10:00 ― Геометрия
10:15 ― История Узбекистана
10:30 ― Английский язык
10:45 ― Информатика
👉10-синф (Давлат тилида)
11:00 ― Она тили
11:15 ― Алгебра
11:30 ― Ўзбекистон тарихи
11:45 ― Инглиз тили
👉10 класс (Рус тилида)
12:00 ― Русский язык
12:15 ― Алгебра
12:30 ― История Узбекистана
12:45 ― Английский язык
👉11-синф (Давлат тилида)
13:00 ― Она тили
13:15 ― Ўзбекистон тарихи
13:30 ― Геометрия
13:45 ― Адабиёт
👉11 класс (Рус тилида)
14:00 ― Русский язык
14:15 ― История Узбекистана
14:30 ― Геометрия
14:45 ― Литература
#Uydaqoling #BarchagaYetkazing
♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻♻
«O'QITUVCHI» - kanaliga obuna bo'ling!
👇👇👇👇👇👇👇
https://t.me/joinchat/AAAAAE-z6FH1Wz9XodxYPw