ЖИНОЯТ СУДИ 🎓

@jibnamangan Yoqdi 1

Жиноят ишлари буйича Наманган вилоят судининг ахборот канали. 🎓
Мазкур каналда қонунлар, ҳуқуқий афоризмл­ар, мудҳиш жиноятлар, мақолалар ва сиёсий янгиликлар чоп этиб борилади.­
Таклифлар учун👉 @jib_nam_sud_bot
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Siyosat


Muallifga yozish
Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Siyosat
Indeksga qo‘shilgan
27.11.2018 10:03
30 Oct, 07:24 (37 kun oldin)
E’lon statistikasi #1823:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
30 Oct, Wed +5665 5665
31 Oct, Thu +42 5707
1 Nov, Fri +45 5752
2 Nov, Sat +36 5788
3 Nov, Sun +20 5808
4 Nov, Mon +51 5859
5 Nov, Tue +20 5879
6 Nov, Wed +26 5905
7 Nov, Thu +24 5929
8 Nov, Fri +19 5948
9 Nov, Sat +17 5965
10 Nov, Sun +13 5978
11 Nov, Mon +14 5992
12 Nov, Tue +14 6006
13 Nov, Wed +6 6012
14 Nov, Thu +11 6023
15 Nov, Fri +11 6034
16 Nov, Sat +8 6042
17 Nov, Sun +9 6051
18 Nov, Mon +7 6058
19 Nov, Tue +7 6065
20 Nov, Wed +7 6072
21 Nov, Thu +8 6080
22 Nov, Fri +7 6087
23 Nov, Sat +7 6094
24 Nov, Sun +13 6107
25 Nov, Mon +11 6118
26 Nov, Tue +9 6127
27 Nov, Wed +4 6131
28 Nov, Thu +12 6143
29 Nov, Fri +8 6151
30 Nov, Sat +3 6154
1 Dec, Sun +5 6159
2 Dec, Mon +6 6165
3 Dec, Tue +6 6171
4 Dec, Wed +3 6174
5 Dec, Thu +4 6178
6 Dec, Fri +2 6180