Jahon sporti 🇺🇿 (Rasmiy kanal)✅

@jahonsporti_uz Yoqdi 1
Bu sizning kanalingizmi? egalikni tasdiqlang Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun

Barcha sport turidagi eng so'ngi
Yangiliklarni bizning kanalda kuzatib boring..
Creator: @ShuhratNormurodov
https://t.me/joinchat/AAAAAE85c_Wgxf2_lGlZ8g
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Kattalar uchun


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Kattalar uchun
Indeksga qo‘shilgan
18.02.2019 13:20
14 Nov, 17:06 (23 kun oldin)
E’lon statistikasi #1186:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
14 Nov, Thu +238 238
15 Nov, Fri +119 357
16 Nov, Sat +38 395
17 Nov, Sun +28 423
18 Nov, Mon +27 450
19 Nov, Tue +29 479
20 Nov, Wed +16 495
21 Nov, Thu +17 512
22 Nov, Fri +10 522
23 Nov, Sat +11 533
24 Nov, Sun +7 540
25 Nov, Mon +5 545
26 Nov, Tue +4 549
27 Nov, Wed +5 554
28 Nov, Thu +2 556
29 Nov, Fri +6 562
30 Nov, Sat +3 565
1 Dec, Sun +9 574
2 Dec, Mon +3 577
3 Dec, Tue +2 579
4 Dec, Wed +2 581
5 Dec, Thu +5 586
6 Dec, Fri +4 590
7 Dec, Sat 0 590