📌 2020 йил 6 май куни ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали
👉 1-синф (Давлат тили)
8:30 ― Инглиз тили
8:45 ― Ўқиш
9:00 ― Она тили
👉 1-класс (Рус тили)
9:15 ― Английский язык
9:30 ― Чтение
9:45 ― Русский язык
👉 2-синф (Давлат тили)
10:00 ― Она тили
10:15 ― Математика
10:30 ― Ўқиш
👉 2-класс (Рус тили)
10:45 ― Русский язык
11:00 ― Математика
11:15 ― Чтение
👉 3-синф (Давлат тили)
11:30 ― Она тили
11:45 ― Табиатшунослик
12:00 ― Инглиз тили
👉 3-класс (Рус тили)
12:15 ― Русский язык
12:30 ― Природоведение
12:45 ― Английский язык
👉 4-синф (Давлат тили)
13:00 ― Инглиз тили
13:15 ― Она тили
13:30 ― Ўқиш
👉 4-класс (Рус тили)
13:45 ― Английский язык
14:00 ― Русский язык
14:15 ― Чтение
👉 Маҳорат дарси
2-қисм ― Женисбек Пиязов
(Ўзбекистонда хизмат кўрсатган артист,
Қорақалпоғистон халқ артисти)
👉 5-синф (Давлат тили)
8:30 ― Математика
8:45 ― Она тили
9:00 ― Инглиз тили
9:15 ― Рус тили
👉 5-класс (Рус тили)
9:30 ― Математика
9:45 ― Русский язык
10:00 ― Английский язык
10:15 ― Узбекский язык
👉 6-синф (Давлат тили)
10:30 ― Математика
10:45 ― Она тили
11:00 ― Физика
11:15 ― Адабиёт
👉 6-класс (Рус тили)
11:30 ― Математика
11:45 ― Русский язык
12:00 ― Физика
12:15 ― Литература
👉 7-синф (Давлат тили)
12:30 ― Рус тили
12:45 ― Алгебра
13:00 ― Кимё
13:15 ― Инглиз тили
👉 7-класс (Рус тили)
13:30 ― Узбекский язык
13:45 ― Алгебра
14:00 ― Химия
14:15 ― Английский язык
👉 8-синф (Давлат тили)
14:30 ― Алгебра
14:45 ― География
15:00 ― Кимё
15:15 ― Физика
👉 8-класс (Рус тили)
15:30 ― Алгебра
15:45 ― География
16:00 ― Химия
16:15 ― Физика
👉 9-синф (Давлат тили)
8:30 ― Алгебра
8:45 ― Биология
9:00 ― Информатика
9:15 ― Инглиз тили
👉 9-класс (Рус тили)
9:30 ― Алгебра
9:45 ― Биология
10:00 ― Информатика
10:15 ― Английский язык
👉 10-синф (Давлат тили)
10:30 ― Алгебра
10:45 ― Адабиёт
11:00 ― Биология
11:15 ― Инглиз тили
👉 10-класс (Рус тили)
11:30 ― Алгебра
11:45 ― Литература
12:00 ― Биология
12:15 ― Английский язык
👉 11-синф (Давлат тили)
12:30 ― Алгебра
12:45 ― Биология
13:00 ― Информатика
13:15 ― Рус тили
👉 11-класс (Рус тили)
13:30 ― Алгебра
13:45 ― Биология
14:00 ― Информатика
14:15 ― Узбекский язык
@Tergachiliklar_Uz
👉 1-синф (Давлат тили)
8:30 ― Инглиз тили
8:45 ― Ўқиш
9:00 ― Она тили
👉 1-класс (Рус тили)
9:15 ― Английский язык
9:30 ― Чтение
9:45 ― Русский язык
👉 2-синф (Давлат тили)
10:00 ― Она тили
10:15 ― Математика
10:30 ― Ўқиш
👉 2-класс (Рус тили)
10:45 ― Русский язык
11:00 ― Математика
11:15 ― Чтение
👉 3-синф (Давлат тили)
11:30 ― Она тили
11:45 ― Табиатшунослик
12:00 ― Инглиз тили
👉 3-класс (Рус тили)
12:15 ― Русский язык
12:30 ― Природоведение
12:45 ― Английский язык
👉 4-синф (Давлат тили)
13:00 ― Инглиз тили
13:15 ― Она тили
13:30 ― Ўқиш
👉 4-класс (Рус тили)
13:45 ― Английский язык
14:00 ― Русский язык
14:15 ― Чтение
👉 Маҳорат дарси
2-қисм ― Женисбек Пиязов
(Ўзбекистонда хизмат кўрсатган артист,
Қорақалпоғистон халқ артисти)
👉 5-синф (Давлат тили)
8:30 ― Математика
8:45 ― Она тили
9:00 ― Инглиз тили
9:15 ― Рус тили
👉 5-класс (Рус тили)
9:30 ― Математика
9:45 ― Русский язык
10:00 ― Английский язык
10:15 ― Узбекский язык
👉 6-синф (Давлат тили)
10:30 ― Математика
10:45 ― Она тили
11:00 ― Физика
11:15 ― Адабиёт
👉 6-класс (Рус тили)
11:30 ― Математика
11:45 ― Русский язык
12:00 ― Физика
12:15 ― Литература
👉 7-синф (Давлат тили)
12:30 ― Рус тили
12:45 ― Алгебра
13:00 ― Кимё
13:15 ― Инглиз тили
👉 7-класс (Рус тили)
13:30 ― Узбекский язык
13:45 ― Алгебра
14:00 ― Химия
14:15 ― Английский язык
👉 8-синф (Давлат тили)
14:30 ― Алгебра
14:45 ― География
15:00 ― Кимё
15:15 ― Физика
👉 8-класс (Рус тили)
15:30 ― Алгебра
15:45 ― География
16:00 ― Химия
16:15 ― Физика
👉 9-синф (Давлат тили)
8:30 ― Алгебра
8:45 ― Биология
9:00 ― Информатика
9:15 ― Инглиз тили
👉 9-класс (Рус тили)
9:30 ― Алгебра
9:45 ― Биология
10:00 ― Информатика
10:15 ― Английский язык
👉 10-синф (Давлат тили)
10:30 ― Алгебра
10:45 ― Адабиёт
11:00 ― Биология
11:15 ― Инглиз тили
👉 10-класс (Рус тили)
11:30 ― Алгебра
11:45 ― Литература
12:00 ― Биология
12:15 ― Английский язык
👉 11-синф (Давлат тили)
12:30 ― Алгебра
12:45 ― Биология
13:00 ― Информатика
13:15 ― Рус тили
👉 11-класс (Рус тили)
13:30 ― Алгебра
13:45 ― Биология
14:00 ― Информатика
14:15 ― Узбекский язык
@Tergachiliklar_Uz