Huquq olami ⚖️

@huquq_olami Yoqdi 1

Фуқароларнинг ҳуқуқий онгини юксалтириш, жиноятчилик ва ҳуқуқбузарликларни барвақт олдини олиш мақсадида суд-ҳуқуқ ислоҳотлари, савол жавоблар, суд амалиёти ва тафсилотлари ҳақида ахборот тақдим этувчи расмий канал
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Siyosat


Muallifga yozish
Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Siyosat
Indeksga qo‘shilgan
02.04.2019 09:09
26 Oct, 05:55 (22 kun oldin)
E’lon statistikasi #925:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
26 Oct, Sat +90422 90422
27 Oct, Sun +14145 104567
28 Oct, Mon +15660 120227
29 Oct, Tue +7148 127375
30 Oct, Wed +5595 132970
31 Oct, Thu +4362 137332
1 Nov, Fri +3956 141288
2 Nov, Sat +1902 143190
3 Nov, Sun +1522 144712
4 Nov, Mon +1511 146223
5 Nov, Tue +1617 147840
6 Nov, Wed +1361 149201
7 Nov, Thu +1543 150744
8 Nov, Fri +1022 151766
9 Nov, Sat +1904 153670
10 Nov, Sun +1289 154959
11 Nov, Mon +1097 156056
12 Nov, Tue +1001 157057
13 Nov, Wed +1099 158156
14 Nov, Thu +959 159115
15 Nov, Fri +926 160041
16 Nov, Sat +1401 161442
17 Nov, Sun +110 161552