Huquq olami ⚖️

@huquq_olami Yoqdi 1

Фуқароларнинг ҳуқуқий онгини юксалтириш, жиноятчилик ва ҳуқуқбузарликларни барвақт олдини олиш мақсадида суд-ҳуқуқ ислоҳотлари, савол жавоблар, суд амалиёти ва тафсилотлари ҳақида ахборот тақдим этувчи расмий канал
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Siyosat


Muallifga yozish
Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Siyosat
Indeksga qo‘shilgan
02.04.2019 09:09
8 Oct, 13:55 (10 kun oldin)
E’lon statistikasi #874:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
8 Oct, Tue +5473 5473
9 Oct, Wed +176 5649
10 Oct, Thu +132 5781
11 Oct, Fri +51 5832
12 Oct, Sat +28 5860
13 Oct, Sun +17 5877
14 Oct, Mon +15 5892
15 Oct, Tue +4 5896
16 Oct, Wed +7 5903
17 Oct, Thu +7 5910
18 Oct, Fri +3 5913