Huquq olami ⚖️

@huquq_olami Yoqdi 1

Фуқароларнинг ҳуқуқий онгини юксалтириш, жиноятчилик ва ҳуқуқбузарликларни барвақт олдини олиш мақсадида суд-ҳуқуқ ислоҳотлари, савол жавоблар, суд амалиёти ва тафсилотлари ҳақида ахборот тақдим этувчи расмий канал
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Siyosat


Muallifga yozish
Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Siyosat
Indeksga qo‘shilgan
02.04.2019 09:09
8 Oct, 13:40 (10 kun oldin)
E’lon statistikasi #872:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
8 Oct, Tue +64946 64946
9 Oct, Wed +9277 74223
10 Oct, Thu +4317 78540
11 Oct, Fri +2630 81170
12 Oct, Sat +1632 82802
13 Oct, Sun +1324 84126
14 Oct, Mon +1272 85398
15 Oct, Tue +955 86353
16 Oct, Wed +956 87309
17 Oct, Thu +853 88162
18 Oct, Fri +363 88525