Huquq olami ⚖️

@huquq_olami Yoqdi 1

Фуқароларнинг ҳуқуқий онгини юксалтириш, жиноятчилик ва ҳуқуқбузарликларни барвақт олдини олиш мақсадида суд-ҳуқуқ ислоҳотлари, савол жавоблар, суд амалиёти ва тафсилотлари ҳақида ахборот тақдим этувчи расмий канал
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Siyosat


Muallifga yozish
Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Siyosat
Indeksga qo‘shilgan
02.04.2019 09:09
5 Oct, 09:09 (13 kun oldin)
E’lon statistikasi #865:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
5 Oct, Sat +7988 7988
6 Oct, Sun +127 8115
7 Oct, Mon +84 8199
8 Oct, Tue +74 8273
9 Oct, Wed +67 8340
10 Oct, Thu +36 8376
11 Oct, Fri +24 8400
12 Oct, Sat +21 8421
13 Oct, Sun +12 8433
14 Oct, Mon +14 8447
15 Oct, Tue +15 8462
16 Oct, Wed +11 8473
17 Oct, Thu +12 8485
18 Oct, Fri +2 8487