Huquq olami ⚖️

@huquq_olami Yoqdi 1

Фуқароларнинг ҳуқуқий онгини юксалтириш, жиноятчилик ва ҳуқуқбузарликларни барвақт олдини олиш мақсадида суд-ҳуқуқ ислоҳотлари, савол жавоблар, суд амалиёти ва тафсилотлари ҳақида ахборот тақдим этувчи расмий канал
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Siyosat


Muallifga yozish
Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Siyosat
Indeksga qo‘shilgan
02.04.2019 09:09
4 Oct, 09:49 (14 kun oldin)
E’lon statistikasi #859:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
4 Oct, Fri +5522 5522
5 Oct, Sat +90 5612
6 Oct, Sun +45 5657
7 Oct, Mon +36 5693
8 Oct, Tue +33 5726
9 Oct, Wed +20 5746
10 Oct, Thu +15 5761
11 Oct, Fri +286 6047
12 Oct, Sat +210 6257
13 Oct, Sun +68 6325
14 Oct, Mon +31 6356
15 Oct, Tue +17 6373
16 Oct, Wed +20 6393
17 Oct, Thu +9 6402
18 Oct, Fri +7 6409