ДТМ ОРИГИНАЛ

@dtm_original Yoqdi 1
Bu sizning kanalingizmi? egalikni tasdiqlang Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun

🔰ОЛИЙ ТАЪЛИМГА ОИД БАРЧА МУХИМ ЯНГИЛИКЛАР ФАКАТ ШУ КАНАЛДА.
Бизни танлаб хато қилмадингиз✅
Биз билан боғланиш учун:
@sardorbekuz_bot
Канал раҳбари: С.М.Ўринбоев
Хамкор: @DTM_N1
★ ★ ★
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Ta’lim


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Ta’lim
Indeksga qo‘shilgan
11.07.2019 09:33
23 Sep, 09:11 (61 kun oldin)
E’lon statistikasi #1840:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
23 Sep, Mon +2541 2541
24 Sep, Tue +550 3091
25 Sep, Wed +402 3493
26 Sep, Thu +209 3702
27 Sep, Fri +275 3977
28 Sep, Sat +162 4139
29 Sep, Sun +129 4268
30 Sep, Mon +87 4355
1 Oct, Tue +70 4425
2 Oct, Wed +53 4478
3 Oct, Thu +35 4513
4 Oct, Fri +46 4559
5 Oct, Sat +98 4657
6 Oct, Sun +68 4725
7 Oct, Mon +23 4748
8 Oct, Tue +26 4774
9 Oct, Wed +21 4795
10 Oct, Thu +20 4815
11 Oct, Fri +25 4840
12 Oct, Sat +38 4878
13 Oct, Sun +24 4902
14 Oct, Mon +17 4919
15 Oct, Tue +10 4929
16 Oct, Wed +12 4941
17 Oct, Thu +11 4952
18 Oct, Fri +18 4970
19 Oct, Sat +14 4984
20 Oct, Sun +13 4997
21 Oct, Mon +11 5008
22 Oct, Tue +13 5021
23 Oct, Wed +13 5034
24 Oct, Thu +10 5044
25 Oct, Fri +8 5052
26 Oct, Sat +9 5061
27 Oct, Sun +17 5078
28 Oct, Mon +20 5098
29 Oct, Tue +8 5106
30 Oct, Wed +8 5114
31 Oct, Thu +28 5142
23 Nov, Sat +79 5221