ZARBDORLIKLAR🇺🇿

@Zarbdor Yoqdi 2
Bu sizning kanalingizmi? egalikni tasdiqlang Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun

♨️Zarbdorliklar uchun maxsus kanal
👌Zarbdor tuman yangiliklari
✅Official gruppa @ZarbdorChat
👨🏻‍💻Aloqa: @Lazy_Idler
@Tohirov_Akbar
Reklama uchun: @ZarbdorReklama
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa
Indeksga qo‘shilgan
07.03.2019 14:22
8 Nov, 05:33 (14 kun oldin)
E’lon statistikasi #1260:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
8 Nov, Fri +784 784
9 Nov, Sat +215 999
10 Nov, Sun +130 1129
11 Nov, Mon +90 1219
12 Nov, Tue +64 1283
13 Nov, Wed +40 1323
14 Nov, Thu +41 1364
15 Nov, Fri +46 1410
16 Nov, Sat +33 1443
17 Nov, Sun +28 1471
18 Nov, Mon +17 1488
19 Nov, Tue +15 1503
20 Nov, Wed +19 1522
21 Nov, Thu +40 1562
22 Nov, Fri +4 1566