ZARBDORLIKLAR🇺🇿

@Zarbdor Yoqdi 2
Bu sizning kanalingizmi? egalikni tasdiqlang Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun

♨️Zarbdorliklar uchun maxsus kanal
👌Zarbdor tuman yangiliklari
✅Official gruppa @ZarbdorChat
👨🏻‍💻Aloqa: @Lazy_Idler
@Tohirov_Akbar
Reklama uchun: @ZarbdorReklama
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa
Indeksga qo‘shilgan
07.03.2019 14:22
5 Nov, 08:53 (10 kun oldin)
E’lon statistikasi #1253:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
5 Nov, Tue +669 669
6 Nov, Wed +248 917
7 Nov, Thu +242 1159
8 Nov, Fri +195 1354
9 Nov, Sat +113 1467
10 Nov, Sun +75 1542
11 Nov, Mon +62 1604
12 Nov, Tue +46 1650
13 Nov, Wed +35 1685
14 Nov, Thu +36 1721
15 Nov, Fri +27 1748