ZARBDORLIKLAR🇺🇿

@Zarbdor Yoqdi 1
Bu sizning kanalingizmi? egalikni tasdiqlang Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun

♨️Zarbdorliklar uchun maxsus kanal
👌Zarbdor tuman yangiliklari
✅Official gruppa @ZarbdorChat
👨🏻‍💻Aloqa: @Lazy_Idler
@Tohirov_Akbar
Reklama uchun: @ZarbdorReklama
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa
Indeksga qo‘shilgan
07.03.2019 14:22
10 Oct, 17:33 (10 kun oldin)
E’lon statistikasi #1093:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
10 Oct, Thu +382 382
11 Oct, Fri +299 681
12 Oct, Sat +113 794
13 Oct, Sun +84 878
14 Oct, Mon +34 912
15 Oct, Tue +53 965
16 Oct, Wed +30 995
17 Oct, Thu +35 1030
18 Oct, Fri +25 1055
19 Oct, Sat +9 1064
20 Oct, Sun +12 1076