ZARBDORLIKLAR🇺🇿

@Zarbdor Yoqdi 1
Bu sizning kanalingizmi? egalikni tasdiqlang Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun

♨️Zarbdorliklar uchun maxsus kanal
👌Zarbdor tuman yangiliklari
✅Official gruppa @ZarbdorChat
👨🏻‍💻Aloqa: @Lazy_Idler
@Tohirov_Akbar
Reklama uchun: @ZarbdorReklama
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Boshqa
Indeksga qo‘shilgan
07.03.2019 14:22
9 Oct, 19:14 (11 kun oldin)
E’lon statistikasi #1082:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
9 Oct, Wed +307 307
10 Oct, Thu +362 669
11 Oct, Fri +112 781
12 Oct, Sat +68 849
13 Oct, Sun +52 901
14 Oct, Mon +19 920
15 Oct, Tue +38 958
16 Oct, Wed +26 984
17 Oct, Thu +33 1017
18 Oct, Fri +19 1036
19 Oct, Sat +7 1043
20 Oct, Sun +10 1053