Эртага, яъни 1 апрель куни ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали
👉1-синф
8:30 ― Она тили
8:45 ― Ўқиш
9:10 ― Математика
9:15 ― Одобнома
👉2-синф
10:00 ― Она тили
10:15 ― Ўқиш
10:30 ― Математика
10:45 ― Рус тили
👉3-синф
11:45 ― Она тили
12:00 ― Ўқиш
12:15 ― Математика
12:30 ― Рус тили
👉4-синф
13:45 ― Она тили
14:00 ― Ўқиш
14:15 ― Математика
14:30 ― Рус тили
👉5-синф
8:30 ― Она тили
8:45 ― Математика
9:00 ― Информатика
9:15 ― Адабиёт
👉6-синф
10:30 ― Она тили
10:45 ― Математика
11:00 ― Технология
11:15 ― Адабиёт
👉7-синф
12:30 ― Она тили
12:45 ― Алгебра
13:00 ― Информатика
13:15 ― Кимё
👉8-синф
14:30 ― Алгебра
14:45 ― Физика (PISA)
15:00 ― Кимё
15:15 ― Инглиз тили
👉9-синф
8:30 ― Алгебра
8:45 ― Жаҳон тарихи
9:00 ― Биология
9:15 ― Информатика
9:30 ― Инглиз тили
👉10-синф
10:45 ― Инглиз тили
11:00 ― Физика
11:15 ― Биология
11:30 ― Информатика
👉11-синф
11:45 ― Алгебра
12:00 ― Биология
12:15 ― Информатика
12:30 ― Инглиз тили
@uzeduonlinemaktab
👇Ўқитувчилар учун телеграмда махсус каналга қўшилинг👇
http://t.me/Xalq_talimi_xodimlari
👉1-синф
8:30 ― Она тили
8:45 ― Ўқиш
9:10 ― Математика
9:15 ― Одобнома
👉2-синф
10:00 ― Она тили
10:15 ― Ўқиш
10:30 ― Математика
10:45 ― Рус тили
👉3-синф
11:45 ― Она тили
12:00 ― Ўқиш
12:15 ― Математика
12:30 ― Рус тили
👉4-синф
13:45 ― Она тили
14:00 ― Ўқиш
14:15 ― Математика
14:30 ― Рус тили
👉5-синф
8:30 ― Она тили
8:45 ― Математика
9:00 ― Информатика
9:15 ― Адабиёт
👉6-синф
10:30 ― Она тили
10:45 ― Математика
11:00 ― Технология
11:15 ― Адабиёт
👉7-синф
12:30 ― Она тили
12:45 ― Алгебра
13:00 ― Информатика
13:15 ― Кимё
👉8-синф
14:30 ― Алгебра
14:45 ― Физика (PISA)
15:00 ― Кимё
15:15 ― Инглиз тили
👉9-синф
8:30 ― Алгебра
8:45 ― Жаҳон тарихи
9:00 ― Биология
9:15 ― Информатика
9:30 ― Инглиз тили
👉10-синф
10:45 ― Инглиз тили
11:00 ― Физика
11:15 ― Биология
11:30 ― Информатика
👉11-синф
11:45 ― Алгебра
12:00 ― Биология
12:15 ― Информатика
12:30 ― Инглиз тили
@uzeduonlinemaktab
👇Ўқитувчилар учун телеграмда махсус каналга қўшилинг👇
http://t.me/Xalq_talimi_xodimlari