Тергачиликлар(Расмий канал)

@Tergachiliklar_Uz Yoqdi 1

🏛Tergachidagi eng katta auditoriya ega haqiqiy, rasmiy
Ijtimoiy, siyosiy va ma‘naviy kanal
👆kanal yaratilgan sana 22.08.2019
👨‍💻Biz bilan bog‘lanish:
@IsmatiLLa_HabibuLLayev
@Tergachiliklar_admin
Tel nomer:+998932112298
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
ko‘rsatilmagan


Muallifga yozish
Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
ko‘rsatilmagan
Indeksga qo‘shilgan
29.10.2019 21:31
📌2020 йил 7 май куни ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали

👉1-синф (Давлат тили)
8:30 ― Математика
8:45 ― Ўқиш
9:00 ― Она тили

👉1-класс (Рус тили)
9:15 ― Математика
9:30 ― Чтение
9:45 ― Русский язык

👉2-синф (Давлат тили)
10:00 ― Инглиз тили
10:15 ― Математика
10:30 ― Ўқиш

👉2-класс (Рус тили)
10:45 ― Английский язык
11:00 ― Математика
11:15 ― Чтение

👉3-синф (Давлат тили)
11:30 ― Она тили
11:45 ― Математика
12:00 ― Ўқиш

👉3-класс (Рус тили)
12:15 ― Русский язык
12:30 ― Математика
12:45 ― Чтение

👉4-синф (Давлат тили)
13:00 ― Математика
13:15 ― Она тили
13:30 ― Ўқиш

👉4-класс (Рус тили)
13:45 ― Математика
14:00 ― Русский язык
14:15 ― Чтение

👉 Маҳорат дарси
Жамалова
Дилдора Абдуваҳабовна (Ўзбекистонда хизмат кўрсатган маданият ходими)

👉5-синф (Давлат тили)
8:30 ― Тарих
8:45 ― Она тили
9:00 ― Математика
9:15 ― География

👉5-класс (Рус тили)
9:30 ― История
9:45 ― Русский язык
10:00 ― Математика
10:15 ― География

👉6-синф (Давлат тили)
10:30 ― Математика
10:45 ― География
11:00 ― Тарих
11:15 ― Инглиз тили

👉6-класс (Рус тили)
11:30 ― Математика
11:45 ― География
12:00 ― История
12:15 ― Английский язык

👉7-синф (Давлат тили)
12:30 ― Геометрия
12:45 ― Физика
13:00 ― Инглиз тили
13:15 ― География

👉7-класс (Рус тили)
13:30 ― Геометрия
13:45 ― Физика
14:00 ― Английский язык
14:15 ― География

👉8-синф (Давлат тили)
14:30 ― Она тили
14:45 ― Геометрия
15:00 ― Инглиз тили
15:15 ― География

👉8-класс (Рус тили)
15:30 ― Русский язык
15:45 ― Геометрия
16:00 ― Английский язык
16:15 ― География

👉9-синф (Давлат тили)
8:30 ― Она тили
8:45 ― Геометрия
9:00 ― Информатика
9:15 ― Рус тили

👉9-класс (Рус тили)
9:30 ― Русский язык
9:45 ― Геометрия
10:00 ― Информатика
10:15 ― Узбекский язык

👉10-синф (Давлат тили)
10:30 ― Ўзбекистон тарихи
10:45 ― Она тили
11:00 ― Информатика
11:15 ― Адабиёт

👉10-класс (Рус тили)
11:30 ― История Узбекистана
11:45 ― Узбекский язык
12:00 ― Информатика
12:15 ― Литература

👉11-синф (Давлат тили)
12:30 ― Она тили
12:45 ― Физика
13:00 ― Геометрия
13:15 ― Инглиз тили

👉11-класс (Рус тили)
13:30 ― Узбекский язык
13:45 ― Физика
14:00 ― Геометрия
14:15 ― Английский язык

@Tergachiliklar_Uz