🧪KIMYO GRAND🧪

@KIMYO_GRAND Yoqdi 2
Bu sizning kanalingizmi? egalikni tasdiqlang Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun

Кимёгарлар канали 🔮
Админлар:
👨‍✈️: @zamonovjaloliddin 🔥🔥🔥
👨‍✈️: @Dilshodbek_Fayzullayev 🔥🔥🔥
👨‍✈️: @Xirurg_98 🔥🔥🔥
Креатор: @Sardor0209
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Ilm-fan


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Ilm-fan
Indeksga qo‘shilgan
22.05.2019 16:46
16 Nov, 23:15 (26 kun oldin)
E’lon statistikasi #2707:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
16 Nov, Sat +69 69
17 Nov, Sun +628 697
18 Nov, Mon +164 861
19 Nov, Tue +92 953
20 Nov, Wed +62 1015
21 Nov, Thu +56 1071
22 Nov, Fri +72 1143
23 Nov, Sat +38 1181
24 Nov, Sun +61 1242
25 Nov, Mon +28 1270
26 Nov, Tue +15 1285
27 Nov, Wed +21 1306
28 Nov, Thu +12 1318
29 Nov, Fri +20 1338
30 Nov, Sat +8 1346
1 Dec, Sun +41 1387
2 Dec, Mon +28 1415
3 Dec, Tue +28 1443
4 Dec, Wed +19 1462
5 Dec, Thu +11 1473
6 Dec, Fri +14 1487
7 Dec, Sat +9 1496
8 Dec, Sun +13 1509
9 Dec, Mon +13 1522
10 Dec, Tue +19 1541
11 Dec, Wed +14 1555
12 Dec, Thu +1 1556