🧪KIMYO GRAND🧪

@KIMYO_GRAND Yoqdi 2
Bu sizning kanalingizmi? egalikni tasdiqlang Qo‘shimcha imkoniyatlardan foydalanish uchun

Кимёгарлар канали 🔮
Админлар:
👨‍✈️: @zamonovjaloliddin 🔥🔥🔥
👨‍✈️: @Dilshodbek_Fayzullayev 🔥🔥🔥
Креатор: @Sardor0209
Kanal hududi va tili
O‘zbekiston, O‘zbek tili
Kategoriya
Ilm-fan


Kanalning hududi
O‘zbekiston
Kanal tili
O‘zbek tili
Kategoriya
Ilm-fan
Indeksga qo‘shilgan
22.05.2019 16:46
15 Nov, 20:13 (28 kun oldin)
E’lon statistikasi #2699:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
15 Nov, Fri +267 267
16 Nov, Sat +361 628
17 Nov, Sun +112 740
18 Nov, Mon +45 785
19 Nov, Tue +47 832
20 Nov, Wed +35 867
21 Nov, Thu +39 906
22 Nov, Fri +20 926
23 Nov, Sat +26 952
24 Nov, Sun +19 971
25 Nov, Mon +48 1019
26 Nov, Tue +14 1033
27 Nov, Wed +13 1046
28 Nov, Thu +12 1058
29 Nov, Fri +13 1071
30 Nov, Sat +6 1077
1 Dec, Sun +7 1084
2 Dec, Mon +10 1094
3 Dec, Tue +11 1105
4 Dec, Wed +4 1109
5 Dec, Thu +1 1110
6 Dec, Fri +7 1117
7 Dec, Sat +3 1120
8 Dec, Sun +3 1123
9 Dec, Mon +7 1130
10 Dec, Tue +9 1139
11 Dec, Wed +5 1144
13 Dec, Fri +2 1146