📍Adres 👉 Do'konlarimiz | Lokatsiyalar
-50% CHEGIRMALAR | Instagram | Do'konlarimiz
❗️"Иссиқлик таъминоти" АЖга янги раҳбар тайинланди
Ҳукумат қарорига мувофиқ, Тураев Илҳом Ҳабибуллаевич “Иссиқлик таъминоти” АЖ бошқарув раиси этиб тайинланди.
Бунга қадар у Қурилиш ва уй-жой коммунал хўжалиги вазирлигида Иссиқлик таъминоти тизимини ривожлантириш ва эксплуатация фаолиятини мувофиқлаштириш бошқармаси бошлиғи лавозимида ишлаб келган.
Чирчиқда аёл кишини қутқармоқчи бўлган йигитни ўлгунича калтаклашди
Марҳумнинг онасига кўра 5 март куни 32 ёшли Мурат Кудабаев аёл кишини қутқараман деб жанжалга аралашган ва оқибатда ўзи калтакланиб, оғир жароҳатлар билан шифохонага тушган ва ўша ерда вафот этган.
Аёл ушбу жиноят ишини ҳуқуқ-тартибот идоралари кўчадаги жанжал сифатида кўраётганидан норози бўлиб, пост қолдирган.
🇺🇸 Трамп бир йил ичида икки карра бойиди
Forbes нашрига кўра, Дональд Трамп ўз активларини бир йил ичида икки баробарга ошириб, уларнинг умумий қийматини $5,1 млрд.га етказди.
У энг зарарли активларини "ўзининг содиқ тарафдорлари" орқали сотиб, фойда келтирадиган лойиҳаларга сармоя киритган.
“Қирол бўлиш фойдали”, — деб ёзади Forbes.
Ozonda mahsulotlaringizni sotishni boshlang
Ozon O’zbekistonda jadal rivojlanmoqda va yangi sotuvchilarni hamkorlikka taklif qiladi. Ozonda muvaffaqiyatli hamjamiyatga qo’shiling va 56 million xaridorga ega bo’lish imkoniyatidan foydalaning! Bepul o’qish va tahlil qilish vositalari maydonchaga tez moslashishga yordam beradi. Bepul ro’yxatdan o’ting va bugunoq o’z biznesingizni boshlang!